2737
2739
عنوان

خانوماااااااابرای تهوع چیکار کنم حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 146 پست
ویتامین B6 هم برای تهوع خوبه

اها B6 بود اشتباه نوشتم b2😁

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
به منم گفت نخور ولی من خوردم نگران نباش هیچ ضرری نداره این همه آدم میخورن مگه چی میشه من تازه روزی د ...

خیلی ممنونم عزیزم از توضیحاتت

ببخشید شما استرس پاره شدن کیسه آب و زایمان زود رس ندارین ؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چایی زنجبیل بخور 

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2731
2738
یک بار کافیه بخورم ؟ چون از دیروز ظهر هیچی نمیتونم بخورم  از تهوع

سعی کن چن باردرس کنی وبخوری من زیادخوردم 

اولم وقتی خواستی بپزیش یه بارک جوش اومدابشوبریزبره بشورش دوباره بزاربپزه اینجوری اصلاهم بونمیده مادرشوهرمن اینجوری درس میکنه

کله پاچه هم بخوربراوزن گیری جنین خوبه

به راه بیابیم تاازراه بیاید(اللهم عجل لولیک الفرج)
2706