2737
2734
عنوان

زیرچشمم کبود شده 🍆🍆

227 بازدید | 15 پست

بچه ها راهی بودید ک زودتر تورم و کبودی زیر چشم خوب بشه ؟؟؟

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گوشت

البته اگه پیدا شه ...🙄

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
یخ؟

گذاشتم الان ۴ روزه همون اول گذاشتم ولی هنوز نرفته

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 
گوشت البته اگه پیدا شه ...🙄

گوشت برای کبودی یا تورم؟؟؟

2738

من همیشه به محض اینکه بچه هام میخورن زمین فوری یهذره روغن حیوانی مخصوصا روغن گوسفند میزنم اصلا کبود نمیشه دیگه ... حالا میخوای شمام امتحان کن

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
2706