2733
2734
عنوان

چهارماهه تواقدامم همش جلومیندازم

118 بازدید | 16 پست

چهارماهه تواقدامم همش جلومینداختم ۱۰روز تااینکه رفتم دکتر بهم مدروکسی داد ماه پیشم لتراکس خوردم این ماهم آمپول آزادشدن تخمک زدم مدروکسی ۲۵بایدقطع میکردم الان دوروز مونده به پریودم لکه بینی قهوه ای دارم امکان بارداری هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چرا رفتی دکتر الکی دارو خوردی خب تو اقدام عقب جلو شدن پریود عادیه و نشونه خوبی هم هست

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2731
وا چرا رفتی دکتر الکی دارو خوردی خب تو اقدام عقب جلو شدن پریود عادیه و نشونه خوبی هم هست

آخه ترسیدم رحمم سردباشه میگن وقتی جلوبندازی یعنی رحمت سرده دکترم که هی منومیکشه مطب پول میگیره یه مشت داروی باروری میده هیچ اثرم نکرده والا😔این ماه گفتم‌دیگه حتمن باردارمیشم لکه بینیه حالموبدکرد

2738
آخه ترسیدم رحمم سردباشه میگن وقتی جلوبندازی یعنی رحمت سرده دکترم که هی منومیکشه مطب پول میگیره یه مش ...

چرند گفتن. ببین من یه مدت ادمین چهارتا گروه ناباروری تو وات بود این چیزا رو خوب بلدم.الکی دکتر رفتی و ایضا الکی داری دارو میخوری و به رحمت فشار میاری. تو اقدام عقب جلو انداختن طبیعیه. 

شما قرصها رو بریز دور

چنتا کار انجام بده

صبح ناشتا و شب قبل خواب ترکیب سیاه دانه و عسل بخورید (از روز اول موعدت تا ده روز ب موعد پریود) 

در طول روز یه لیوان دمنوش آویشن وپونه دم کن بخور بازم از اول پریود تا ده روز ب موعد قطع بشه 

حجامت ساکرال انجام بده

چهار مورد دیدم که بلافاصله بعد حجامت ساکرال باردار شدن حتی خودم بعد سه تا سقط بعد ساکرال همون ماه باردار شدم پسرمم الان کنارم خوابیده 

یکی دیگه بعد سه تا ای یو آی ناموفق همون ماهی ک ساکرال انجام داد حانله شد

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
ممنون از راهنماییتون حجامت ساکرال یعنی چی؟

گودی پایین کمر برا تقویت رحم و تخمدان 

2706