2726
عنوان

شوهرم برای بچه مامانم اسم انتخاب کرده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 84454 بازدید | 1004 پست
من راهم خیلی دوره.تبریزم.اینجا دکتر گف تو بچه دار نمیشی هنوز مجرد بودم.چند تا دکتر رفتم هیچ فایده نک ...

دکتر کیلو چنده رفیق

ما که امام رضا داریم چه غصه داریم.

دختر خاله ام هی دکتر رفت. آخر از همه دکترا برید، رفت در خونه امام رضا. شاید یه ماه نشد که حامله شد

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بامزه😍

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
چه جالب  منم وقتی مامانم سر داداشم باردار بود ۱۵ سالم بود با اینکه مجرد بودم خیلی خجالت می کشی ...

😍😍

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2728
اخي چه خوش ذوقه عشقتون پايدار... بله همسر منم عاشق دختره

ایشالا جوجیت دخمل بشه 😎😍😁

حاملگیت مبارک 😍😍😍😍😍

سالم بیاد تو بغل مامانیش و بابایش😀😀

اونایی ک می گفتن اوجاقت کوره چششون دراد ووییییییییییی 😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

ایشالا ب ترتیب اینجوری شن🤨😮😑😏😪☹😢😧😨😩🤯😬😭😭😭😭😭😭🤕🤒😷🤧🥴😵💀☠

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
اخي چه خوش ذوقه عشقتون پايدار... بله همسر منم عاشق دختره

نازنین جون بارداری؟

وای خدا امضاتو دیدم خیلی ذوق کردم.

اخه یه مدته کم میام سایت

خیلی خیلی تبریک میگم😍❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
بخدا کاملا جدیم  دوتا شوهر کردن و رفتن بچه دارن ابجی کوچیکم با خواهرزادم دوسال اختلاف سنی داره ...

ايشالله🌹💓پسر ميخواد؟كدوم استانين ميشه بگين

اخه بعضي جاها بچه زياد ميارن و مرسومه 

ايشالله🌹💓پسر ميخواد؟كدوم استانين ميشه بگين اخه بعضي جاها بچه زياد ميارن و مرسومه 

فدات

ارع داداش نداریم وارث بابام شن 

اخه بابام تنهاس

استان ارومیه 

اینجا اصلا مراسم و رسوم نیس ک بچه زیاد بیارن

ايشالله🌹💓پسر ميخواد؟كدوم استانين ميشه بگين اخه بعضي جاها بچه زياد ميارن و مرسومه  

هموطن های کوردمون و همینطور  سنی مذهب ها خصوصا شهرهای شرق و جنوب شرق کشورمون زیاد بچه میارن

یادمه یکی از روحانی های سنی مذهب  تاکید میکردن هر مرد باید چهارتا زن بگیره و هر زن ده تا بچه بزاد. تا نسل سنی مذهب ها تو ایران زیاد بشه.

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت
تک فرزند بزرگ نشدم ولی داداشم ازم چاده سال کوچکتره چندسال بعدشم ازدواج کردم یعنی بیشترشوتک فرزندبودم ...

خب عزیزم چرا به خاطر مامانتون باید صبر کنین چه اشکالی داره خیلیا اختلاف سنیشون باخاله و دایی کمه یا حتی بزرگ ترن

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
من همیشه منتظر بودم شما تیکر بارداری بزنی .خوشحال شدم عزیزم هر  دو سالم و سلامت باشّید😍😍

مررسي مهررربونم سلامت باشي😍❤️😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706