2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم قرصش رو میگی گلم

جنسینگ ۶۰دونه قرص داره قیمت۴۵

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728

من اصلاا استعداد چاقی نداشتم هرچی میخوردم به زوووور ولی بعد بارداری و زایمان بهتر شده 

انقد چاق بودم حس سنگینی میکردم لاغر کردم😃

ولی حالا باز شردع کردم

تا میتووونی بخور فقط بخوووور

وعده هاتو زیاد کن

من 4 بار غذا میخورم

عصرونه و اینا

ماکارونی سیب زمینی و برنج فوق العاده چاق کننده س

قرص ضرر داره الکی اسیب نزن به معده اینات

طبیعی بخور

فقطططط بخووووور

تا معده ت گشاد بشه😄

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜
برا لاغر شدن من دارم ولی زمان بر و گرونه اما برگشت نداره

خواهش میکنم به من بگوچی هست😭

🌼وزن شروع😞 ۸۲قد۱۵۹وزن این هفته ۸۱😌وزن این هفته ۸۰وای خدایاکی میرم دهه ی هفتادی هدف ۶۰❤️❤️❤️❤️عضوتاپیک بامدادخمارمن میتونم ‌وسعی خودرامیکنم وهمراه الهه جون وبقیه اعضا به خواستم میرسم🌼

کی با خوردن سیاهدونه لاغر شده؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
برا لاغر شدن من دارم ولی زمان بر و گرونه اما برگشت نداره

بگووووو

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706