2733
2734
عنوان

میکروب معده و ریفلاکس معده طولانی

| مشاهده متن کامل بحث + 4478 بازدید | 48 پست

بچه ها من از قسمت گلوم تا مری که بالای معدس احساس میکنم یه چیزی گیر کرده احساس فشارو خفگی دارم سی تی هم انداختم گفتن چیزی نیست کسی اینجور نبوده شربت معده خوردم خوب نشدم الان ده روزه اینجورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارهنگ معده رو قوی میکنه خوبه بخور ولی حتما برو طب سنتی .به من گفت بخار بدنت زیاده 

عطاری هم رفتم بغل خونمون یه شربت میکروب معده دادو یه پودر که گفت بعد از غذا بخور پودر هاضوم اسمشه

2728
عه پس میخورم اگه تاثیر میذاره برای ریفلاکس داروی دیگه ای میشناسین که خوب باشه به من همون امپرازولو د ...

من افسردگی گرفته بودم و دو سال بخاطرش حاملگیم رو عقب انداختم ، چون با اولین قاشق غذا نفسم بند میومد ، یه مدت مدام صدام دورگه بود بخاطر اسید معده 

ببین من اصلا نمیتونم از داروهام برات بگم چون درست نیست 

ولی لطفا لطفا این حرفمو گوش بده ، نورتربپتیلین ۱۰ رو هر شب بخور ، اگر به دکتر دسترسی داری اجازه بگیر صبحا بعد از صبحانه یا ناهار نصف سیتالوپرام ۱۰ رو بخور ، چند روز اول خوابالویی ولی خیلی جواب میده ، اصلا فکرتو ازاد میکنه بعد یه مدت میبینی کلا معده ات اذبت نمیکنه 

رعایت غذایی خیلی مهمه 

ناشتا آب سیب زمینی خام و رنده شده هم با کمی عسل قاطی کن بخور اونم اروم میکنه اسید معده رو 

2738
خودسر نخرین  روغن بنفشه  شربت سکنجبین  ایارج فقیرا  چن تا هم داده اسم ندارن& ...

ان شاالله کامل خوب بشین برای منم دعا کنین این فکرای منفی و بی حالی خیلی اذیتم میکنه من قبلا اصلا اینجوری نبودم

خیلی بده اره چند بار رفتم دکتر هی برمیگرده

همه همینند. من غیر از سرماخوردگی مریضی ای نگرفتم که خوب شده باشه. به مریضهای آی سی یو فکر کن تحملش راحت میشه. سرکه سیب خونگی هم خوبه. بریز تو آب رقیقش کم بخور.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
همه همینند. من غیر از سرماخوردگی مریضی ای نگرفتم که خوب شده باشه. به مریضهای آی سی یو فکر کن تحملش ر ...

ممنون که روحیه میدین من احساس میکنم دیگه حال و هوام مثل قبل نمیشه حتی حوصله شونه کردن موهامو حمم کردنم تدارم درحالی که قبل مریضیم همش شاد و حال و هوام یجور دیگه بود

2706