2726
عنوان

کیا بی‌بی چکشون اول_بعد+شده

78 بازدید | 10 پست

کسی بوده بیبی چکش منفی باشه بعذ چندروز مثبت شده؟ 

هـرچقـدرم غـم وغصـه داری بـدون توایـن دنیا کسـی هس که بـدبختر ازتوئـه... پـس بگو خـدایـاشکـرت 💕بـرای خوشبختیـم یه صلوات بفرستید ممنون هموطنم❤️الـهم صلـی علـی محمـدوآل محمـد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنده🥴

اولین بار چندروز بعد پری زدی بعدی چندروز

هـرچقـدرم غـم وغصـه داری بـدون توایـن دنیا کسـی هس که بـدبختر ازتوئـه... پـس بگو خـدایـاشکـرت 💕بـرای خوشبختیـم یه صلوات بفرستید ممنون هموطنم❤️الـهم صلـی علـی محمـدوآل محمـد. 
2728
دوست من ۲۴ پریودش بیبی گذاشت منفی شد و روز ۳۰ پریودش دوباره گذاشت مثبت شد و باردار بود 

یعنی ازموعدش گذشته بود که زد؟ 

اولین بار چندروز بعد پری زدی بعدی چندروز

یک ماه پریودنشدم بی بی زدم منفی بود،چون تازه ازمسافرت اومده بودیم،گفتم شایدبدلیل تغیررآب وهواس

ماه دومم نشدم،معده دردداشتم،میخاستم مسکن بخورم،قبلش بی بی زدم مثبت شد،الان دخترم نتیجه ی اون بیبیذمنفی مثبت،پنج سالشه

بيبي چك ٧تا ١٤روز بعد از تاخير در موعد پريود نشون ميده دقيق

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
یه هفته قبل از موعدم زدم منفی بود،دنیا رو کردم توی حلقم از بس زااااار زدم یه روز به موعدم مثبت شد

علائمت چی بود

علائمت چی بود

ببین یه ده روزی خیلی خفیف لکه بینی داشتم،درد و انقباض خفیف میومد و میرفت توی تخمدانام و زیر شکمم،به شدت اخلاقم گند شده بود،عصبی و زودرنج،ترشحاتم علیظ شده بود،شکمم خیلی قار و قور و صدا میکرد،تبخال زد لبم،تپش قلب یهو میگرفتم