2733
2734
عنوان

ادرار سوختگی کودک

71 بازدید | 13 پست

سلام خانمابچه م مرتب شکمش توطول روزکارمیکنه دیگه ازبس می‌شورم بدنش قرمزشده چه نمادی براش بخرم که باهربارتعویض پوشک بزنم به بدنش قرمزنشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان ان

فقط دائم نزن یه مدت بعد قطع باید بکنی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

[QUOTE=165802523]ان ان فقط دائم نزن یه مدت بعد قطع باید بکنی[/QUعزیزم اتفاقااستفاده کردم عالیه ولی دکتربهم گفت برای عفونت قارچی هست .یه پماددکترقبلابهم گفت نشدبخرم اسمشم یادم نمیاد

[QUOTE=165802523]ان ان فقط دائم نزن یه مدت بعد قطع باید بکنی[/QUعزیزم اتفاقااستفاده کردم عالیه ولی د ...

من پسرم شدید میسوخت اول کالاندولا زدم ،یه مدت پماد دست ساز،اما ان ان بهتر بود بتامتازونم زدم فایده نداشت اما راستش از یه لوازم بهداشتی یه پماد گرون آلمانی گرفتم سریع خوبش کرد ۶ سال پیش یه ظرف کوچیکشو ۷۰ تومن گرفتم اما اسمشو نمیدونم 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738
[QUOTE=165802523]ان ان فقط دائم نزن یه مدت بعد قطع باید بکنی[/QUعزیزم اتفاقااستفاده کردم عالیه ولی د ...

پماد ادرار سوختگی سبا مد گرون هست ولی خیلی خوبه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
جدی حدودانمیدونی چقدره؟

نه خداییشرنمیدونم بالای ۱۲۰ باید باشه ولی فوق العاده خوبه

راستی پماد اکسید دوزنگ هم خوبه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)