2733
2734
عنوان

کسی هست کمکم کنه😭

301 بازدید | 21 پست

سلام

بچه ها  باید بیست و پنجم مهر ماه پریود شدم تا امروز که پنجم اذره نشدم دو سه تا بی بی زدم یکش خراب شد یکیشم هاله دار یکیشم منفی 😞 سینه هام خیلی درد می‌کنه مخصوصا نوک سینم وقتی دست میزنم درد میگیره 😭😭 دوسه روزه ترشح کم قهوه ای داشتم امروز لخته های کوچک قهوه ای خیلی کم نشونه چیه😭😭 میخام پریود بشم یعنی 😞 میتونه نشونه بارداری باشی؟

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بی بی چک عزیزم... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
وا آز ندادی ینی؟؟؟؟ تقریبا سه ماه گذشته ها 

سه ماهه ؟مگه چهل روز نمیشه از آخرین پریودم😭😭

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2738
باید ازمایش می‌دادی اگه رابطه پرخطر داشتی😐

اقدامم😞

خب بازم باید ازمایش می‌دادی خیال خودتو راحت میکردی

خدایا چیکار کنم آخه شهرمون قرمزه هر دو آزمایشگاه نمونه کرونا میگیرن میترسم😞😞😭

خدایا چیکار کنم آخه شهرمون قرمزه هر دو آزمایشگاه نمونه کرونا میگیرن میترسم😞😞😭

ممکنه باردار باشی و نیاز ب یسری ازمایشات و سونو و...هست نباید ساده رد شدوقتی تصمیم ب باردارشدن گرفتید میدونستید کرونا هست پس لطفا ب فکر بچه باشین البته اگه باردار باشین

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
ممکنه باردار باشی و نیاز ب یسری ازمایشات و سونو و...هست نباید ساده رد شدوقتی تصمیم ب باردارشدن گرفتی ...

حق با شماست.،😞 فردا با رعایت کامل میرم آزمایش،😞

2706