2733
2734

شوهرم اعتیاد داشت و ترک کرد امادیروز هممون بهش شک کردیم من خالش مادرش دیر اومد خونه گیج بود هممون غصه خوردیم من حالم بدشد.ازدلم ک داره میره بیرون کم کم.دوسه ماه فقط بش وقت دادم اونم ب حرمت ۳سال زندگیم باهاش .یه راهکار بدین حالم بدشه..قرصی کوفتی بخورم قندی فشاری بیوفته ببینه داره بام چیکارمیکنه.نصیحت نکنین توروخدا دیگ مغزم ردداده تواین زندگی فقط بگین چیکاکنم 

دیگه برام هیچی مهم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی نمیخوادبخوری ک ضررداشته باشه خودتا ب بیحالی وغش بزن 

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
2731

عزیزم😞😞 افراد الوده تا خودشون نخوان و ارداه نکنن نمیتونن ترک کنن اگر هم ترک بدید باز میره سراغش شاید اگر امید به زندگیش زیاد شه واقعا ترک کنه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
عزیزم😞😞 افراد الوده تا خودشون نخوان و ارداه نکنن نمیتونن ترک کنن اگر هم ترک بدید باز میره سراغش شا ...

بابچه امید میگیره ک خب من نمیتونم ریسک کنم.

دیگه برام هیچی مهم نیست
2738
[QUOTE=165802517]چیزی نمیخوادبخوری ک ضررداشته باشه خودتا ب بیحالی وغش بزن [/QUOTE ن ن ی چیزی ک قشنگ ...

ببرنت دکتر همه میفهمن ابروت میره که دیازپام بخور میبره تو خلصه و کاملا گیج میشی همینو داشتم تو بساطم😅

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ببرنت دکتر همه میفهمن ابروت میره که دیازپام بخور میبره تو خلصه و کاملا گیج میشی همینو داشتم تو بساطم ...

قرر ص قند چی😐قرص فشار بخورم .دیازپام ک میخابم دوروز یکی صدانمیکنه 

دیگه برام هیچی مهم نیست
2706