2726

پسرم 3 سالشه از بس سرش همش تو گوشیه 

به این فکر افتادم ک براش یه پرنده بخرم دوست بشن عروس هلندی میخاستم وقتی رفتم پرنده فروشی شوهرم ی جفت کوتوله برداشت توفکر اینه ک تخم بذارن و جوجه بیارن و ازین چیزا ولی من میخاستم ی طوطی باشه ک بیاد روی دستمون بشه دستش بگیریم و اینا.
این جفته از اول باهم نبودن یکیش خونگیه میگفتن اهلیه اون یکیش اهلی نیس
ولی هردوشون انگار میترسن از دیشب ک گرفتیم از قفس بیرون نیاوردیم شوهرمم میگه نیاری بیرون فرار میکنن ولی بالشونو چید فروشنده
بعد چحوری باید اهلیشون کنم؟
احساس میکنم اگه یکی بود سریع دوس میشد با ما ولی دوتا ک هستن سختتره مگه ن؟ میگم بریم پس بدیم یه عروس هلندی بخریم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای کوتوله خیلی خوبه یکم صبر کن به این سرعت که بهتون اعتماد نمیکنن زیاد نزدیکشون نشین که نترسن اونام یواش یواش احساس امنیت کخ کردن باهاتون دوست میشن

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 

پرنده هارو برا سرگرمی خودمون تو قفس نکنیم😢

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

خب از اول یه چیزی میگرفتین که اهلی باشه و حرف زدن بلد باشه

مرغ مینام میتونین بگیرین

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
وای کوتوله خیلی خوبه یکم صبر کن به این سرعت که بهتون اعتماد نمیکنن زیاد نزدیکشون نشین که نترسن اونام ...

دوتا باشن هم دوس میشن باما؟ 

نیارمشون بیرون از قفس فعلا؟ شمام دارین؟ 

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
2706