2737
2734

من قدم 165 هست وزنم 56،یکسره منو میبینه میگه چقد لاغر شدی هیچی نمیخوری خونتون همش من دارم غصه تورو میخورم بعد میخندم میگم والا همه چی میخورم میگه پس چرا اینقد لاغری، دختر خودش چاقه شکم بزرگ داره بعد میگه ببین فلانی چه خوبه همه چیش ولی تو خیلی لاغری، خیلی دوست دارم بگم به توچه اصلا ولی زبون نفهمه بعدش میام خونه همش حرفاش میره تو مخم، نگید بگو شوهرم اینجوری دوست داره که صدبار گفتم ولی اهمیت نمیده همش میگه زن باید گوشتی باشه 😑میخواست قبل خواستگاری چشای کورتو باز میکردی

💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر شوهر من اومد بهم گفت همسایمون گفته عروست چه چاق شده 

بعد پیشنهاد داد پسرت رو نگه دارم روزی دو ساعت برو پیاده روی 

منم گفتم به همسایه چه ربطی داره مهم خودمم که دلم میخواد چاق باشم😟😟😟

البته از وقتی اومدم خونمون حدود یک ماهه دارم رژیم میگیرم .

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

بهش بگو از نظر شما آدم باید حتما اضافه وزن و یه عالمه چربی و شکم و پهلو داشته باشه تا بهش بگن خوش اندام ، والا من و شوهرم از اندامم راضی هستیم ایده آلم و چربی اضافه ندارم رو فرمم و سالمم ، هرکی ناراحته مشکل خودشه

2706