2726
عنوان

آپتامیل سنگین تره یانان؟؟

87 بازدید | 16 پست

کدوم دیر هزم میشن وسنگینن

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کدوم فقط سوپرامیل خوشمزه تره نان بعضیارو یبوست میکنه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728

نان

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
من و پسرم همينجوري پودري ميخوريم ضرري نداره برامون؟

چجوری🥴

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

اپتامیل تجربه نداشتم ولی دختر من با نان وزنش خوب بود راضیم

یبوست هم نگرفت

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
من و پسرم همينجوري پودري ميخوريم ضرري نداره برامون؟

شیرخشک بالای ۳سال و شیرخشک بزرگسالان هست جدا

همین عادی ها رو میخورید؟

پسرم دوسالشه،شير خشك بيوميل پلاس جونيور ميخوريم، مخصوص كودكان در حال رشد

چه جالب ، مرسی گفتی دخترمو کم کم میخوام از شیر بگیرم ۱۵ ماهشه

شیر گاوم نمیخوره

پسرم دوسالشه،شير خشك بيوميل پلاس جونيور ميخوريم، مخصوص كودكان در حال رشد

خودت برای اندام میخوری؟ من میخوام شیرخشک بخورم ولی نمیخوام چاق بشم. یکی دو نفر اینجا گفتن خوش هیکل میشی  از نظر برجستگی

شما راضی هستی؟ روزی چقدر

و اینکه من طعم شیرخشک بدم میاد، این خوش طعمه؟

2706