2737
2734
عنوان

دعا گرفتن تاثیر داره؟کسی ک شوهرش

336 بازدید | 17 پست

مطیع مادرشه هر چی مادرش میگه میگه چشم و حق رن و بچشو میده ب خواهر برادراش .زندگی رو واسه زنش جهنم کرده .دوستم پیشم درددل میکرد میگفت شوهرم از اول زندگی مطیع مادرشه هر چی بگه میگه باشه هر جا بخواد میبردش .بهم‌میگفت دیگه خسته شدم میگخوام برم دعا بگیرم .حالا برام سوال شده ک واقعا تاثیر داره دعا؟کسی تجربه داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثلا ب زنش میگه زن‌پیدا میشه ولی مادر نه.مثلا با زنش برنامه ریزی کردن برن جایی یهو مامانش زنگ میزنه ...

منم دقيق همينجوره شوهرم تاپيكامو ببيني ميفهمي مال من حتي خونه خريد داد خواهرش بشينه و من اماوه ام با به بجه خونه مادرشوهر زندگي ميكنم

انقد دنبال دعا نويس گشتم  اما هيچ شما اگه پيدا كردي به منم بگو

2738
میشه بگی تجربتو؟

تجربه من نیس

خواهر دوست مامانم شوهرش خیلی اذیتش میکرده میگفت رفتن پیش دعانویس مرده از این رو به اون رو شده بعدش

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
مثلا ب زنش میگه زن‌پیدا میشه ولی مادر نه.مثلا با زنش برنامه ریزی کردن برن جایی یهو مامانش زنگ میزنه ...

چه بد😕

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین برو تو قسمت جست و جو های تاپیک 

تاپیک ((دعایی که در زندگیم معجزه کرد )) 

جست و جو کن بده دوستت بخونه قرآنه 

دعا نویس و دعا گرفتن اخر و عاقبت نداره سمتش نره با توکل برخدا ان شالله درست میشه

اصلا اصلا تاثیر نداره نکن اینکارو چون من خودمم دیدم یکی از دوستام یبار ک رفت پی دعا الان ک ۵سال از زندگیش میگذره ن تنها مشکلش رفع نشده بلکه همش تو راه دعا گرفتنه.در ضمن دنبال راهکار باش تا لعا و این چرت و پرتا

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
2706