2410
2553
عزیزم دخترمن همیشه وقتی میخوادخوب بشه میوفته به سرفه.. اگه حس میکنین سرفش چرکیه حتماببریدش دکتریااز ...

دکتر چرک خشک کن نوشت گفت بعد سه روز اگه خوب نشد بهش بده امروز ک روز سوم بود سرفه کرد گرفتم براش.

خانوم جدی میگید موقع خوب شدن سرفه میکنن؟

غریب و تنهام 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر چرک خشک کن نوشت گفت بعد سه روز اگه خوب نشد بهش بده امروز ک روز سوم بود سرفه کرد گرفتم براش. خا ...

اره عزیزم همیشه دکترشم میگفت..میگفت ازسرفش نترس چون دخترم خیییییلی بدسرفست جوری که چندبارتاحالت خفگیم رفته..اخه همیشه دکتربهش اسپری میده..امااین درمورددخترمن صدق میکنه..شماچرک خشک کن حتمابده تاسرفش اروم بشه..بادمم توی اب جوش بذاردم بکشه عالیه

2720
اره عزیزم همیشه دکترشم میگفت..میگفت ازسرفش نترس چون دخترم خیییییلی بدسرفست جوری که چندبارتاحالت خفگی ...

انشالله تن دخترت همیشه سالم باشه.میشه دقیق بگی چنتا بادام چقد اب ؟ بعد ک جوشید اب رو بش بدم با بادام رو

غریب و تنهام 😔
انشالله تن دخترت همیشه سالم باشه.میشه دقیق بگی چنتا بادام چقد اب ؟ بعد ک جوشید اب رو بش بدم با بادام ...

عزیزم واقعامعذرت میخوام الان انلاین شدم..گلم4تادونه بادوم بانصف استکان اب جوش..نعلبکی بذارروش بذاردم بکشه..بعداز1ساعت بده دسته گلت نوش جون کنه..فقط باداموریزرنده کن یهونپره توگلوبچه..میتونی صاف کنی فقط ابشوبهش بدی

عزیزم واقعامعذرت میخوام الان انلاین شدم..گلم4تادونه بادوم بانصف استکان اب جوش..نعلبکی بذارروش بذاردم ...

مرسی عزیز دلم حتما امتحان میکنم هرچی از خدا میخوای بهت بده فداتشم

غریب و تنهام 😔