2733
2734
عنوان

حالم ازغذاهای خودم که میپزم بهم میخورده

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 38 پست
ی سوال این ک تو فیلما میخان نشون بدن طرف بارداره سریع میره دسشویی بالا میاره راسته؟یعنی انقد زود آدم ...

نمیدونم والا میگن هفته شیشم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی سوال این ک تو فیلما میخان نشون بدن طرف بارداره سریع میره دسشویی بالا میاره راسته؟یعنی انقد زود آدم ...

خواهر شوهر من از همون روزی که بسته میشه حالت تهوع داره 

تا وقتی که میره اتاق عمل 

😐

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من بارداربودم سقط شد یک هفته قبل ازپری از بوی ماهی حالم بدمیشد

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2738
خواهر شوهر من از همون روزی که بسته میشه حالت تهوع داره  تا وقتی که میره اتاق عمل  😐

واقعا

آهان پس همه ی جور نیستن..ممنون🌹

بله من از هفته حدودا ۹ شروع شد 

تا اتمام ماه ۶ 

خواهرم یه بار هم نه حالش بد شد نه بالا آورد

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
واقعا

بله 

جاری داری؟

ممنون عزیزم🌹ایشالا ک مامان شدی

فکرنکنم چون خیلی زوده حالم خوب نیست  

نه بابا تلوزیون که نمیخوان پریود رو عنوان کنن

وگرنه من تهوع از ۸ هفته شروع شد بعضی از ۳ماهگی شروع میشه یه عده هم اصلا ندارن

البته هستن یه عده هم که قبل موعد پریود حتی تهوع و بالا آوردن دارن

اره ازونم که نشون میدن بدتره من ۳هفته بعد از لقاح ویارام شروع شد تا ۶ماهگی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706