2733
2734
عنوان

شوهرم ميگه چرا جوابمو نميدي؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 36 پست

شوهرم:فینگیلی بلا جونگولی بلا

بعد من هيچي نگفتم الان زنگ زده ك چرا جوابمو نميدي

من بايد چيبگم؟؟!

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐😐

میتوتم تحمل کنم ی زن اینحوری حرف بزنه ولی ی مرد رونع 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738
شوهرم:فینگیلی بلا جونگولی بلا بعد من هيچي نگفتم الان زنگ زده ك چرا جوابمو نميدي من بايد چيبگم؟؟!

نمدونم یه حنگول منگول خنگولی دربیار بگو بهش دیگه

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
شوهرم:فینگیلی بلا جونگولی بلا بعد من هيچي نگفتم الان زنگ زده ك چرا جوابمو نميدي من بايد چيبگم؟؟!

شوهرت بسکه بیکاره 😐

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   

اسکول کردی مارو

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706