2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوبه به نطرم اطرافیان فقط استرس میدن بهداشت چی گفت دختر من ۴ماهگی ۷ کیلو بود تا ۹ماهگیم ۸کیلو همه می ...

هر چقدر هم میگم و زنش خوبه بهداشت چیزی نگفته میگن بهداشتی سرشکن نمیشه . میگم بردم متخصص اطفال اونم گفته و زنش خوبه میگن این متخصص بی سواده. دیگه کشتنم

هر چقدر هم میگم و زنش خوبه بهداشت چیزی نگفته میگن بهداشتی سرشکن نمیشه . میگم بردم متخصص اطفال اونم گ ...

اهمیت نده سالم باشن اضافه وزن داشته باشن از الان خوبه باز از شش ماهگی کمکی شروع کردی شاید بهتر وزن بگیره

2738
لطفا اگه کسی اطلاع داره پاسخ بده

چه راحت اجازه دخالت میدی؟ من یه بار خالم گفت پسرمن تو ۶ ماهه وزنش این بوده بچت لاغره گفتم بیشتر ازمن دلسوز بچم نیستی که خودم میدونم چی خوبه جی بد نگران بچه های خودت باش

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
چه راحت اجازه دخالت میدی؟ من یه بار خالم گفت پسرمن تو ۶ ماهه وزنش این بوده بچت لاغره گفتم بیشتر ازمن ...

نه اجازه که نمیدم جوابشون رو هم میدم هر موقع که چیزی میگن میگم شما از متخصص که با سوادتر که نیستین