2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون این حرفو بهتون بزنه؟خداوکیلی چیه عکس العملتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2106 بازدید | 149 پست

عزیزم به شوهرت بگو اونایی که تو توی پو رن میبینی معلومه که من نیستم ...نمیخواد بشینی تو هم براش رج کنی که تو اینی اونی...بگو من خوبم تو هم خوبی ما هم رو پذیرفتیم کلاشینکف هم نذاشتن رو شقیقه هامون که  با هم ازدواج کنیم...خودت رو بالاتر از شان من ندیدی که امدی خواستگاریم هم شان دیدی ...بعدم بهش بگو اگه به هر دلیل من به دلت نبودم باید قبل از بچه دار شدن فکرش رو میکردی نه الان ولی با این حال من تحمیلی نیستم منت داری با من زندگی میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶۰

مطمئنی این قضیه یک طرفه ست یعنی قبلا خودت مشکلی بوجود نیاوردی؟؟

خیلی وقتام هست که زنها هم اشتباهاتی میکنن اما خودش خبر ندارن ولی شوهرو دلسرد میکنه رفتارهاشون

شوهرت کارش اشتباهه واقعا ،اما شما کاملا بیتقصیری؟؟

بهش بگو وای خاک بر سر من... من که انقدر بدی دارم و یک حسن ندارم به چشم تو  بیین دیگه تو چی هستی ...

اره خاک تو سرم باید اینو میگفتم

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
2728

ببین عزیزم

حرفای شوهرت خیلی ناراحت کننده ست

من اگه جای شما بودم تا مدت ها یادم نمیرفت

ولی یه چیزی رو خواهرانه بهت بگم

بشین یه ذره به زندگیت فکر کن

به دخترت

به آینده ش

ببین اگه بخ. ای این بحث رو ادامه بدی به جاهای خوبی نمیرسه ها

سعی کن رفتارت با شوهرت طوری باشه که اصلا کارتون به بحث کشیده نشه

تا این حرفای زشتو تحویلت نده

بعدم عزیزم حتما پیش مشاور برو

نزار زندگیت به خاطر یه مساله کوچیک سرد بشه یا خدایی نکرده از هم بپاشه❤️

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
فکرکنتلویزیون خونته   باتلویزیونت چکارمیکنی؟؟؟

ب تلوزیون نگاه میکنم

ولی به این دیگه عمرا

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
2738
اره خاک تو سرم باید اینو میگفتم

همه رو کپی کن حفظ کن به وقتش جواب بده باید منتت رو داشته باشه 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
😔

ناراحت نباش ولش کن 😢❤️

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

عزیزم باید میدونستی مردی که اینقدر دیر ازدواج کرده حتما یه مشکلی داشته مث این اقا که کسیو در حد خودش نمیدونه و فک میکنه کیه.احتمالا دلیل ازد نکردنش سخت گیری و ایراد گیر بودنش بوده که الان از شمام دریغ نکرده.حرفای بسیار بدی زده درصورتیکه شما باید منت داشته باشین سرش یه دختر کم سن که میتونست زن یه ادم با اختلاف سنی ۴ ۵ سال بشه که طرف کاملا درکش کنه زن این ادم شده که حتی احترامشم نگه نداره.واقعا سخته شرایطت عزیزم.غصم شد برات.ولی بهش بگو اگه من ازت جدا بشم تو این سن باید بری یه کرکس پیر مث خودت بگیری .ببخشید البته.بهش بگو به شکستن دل من ادامه نده اگه ازت جدا بشم اونیکه ضرر کرده تویی نه من.بعدشم بگو مگه به زور زنت شدم  که میگی یه الف بچه؟ خودت خواستی منت کشیدی اومدی خواستگاری منم منت گذاشتم از خود گذشتگی کردم زنت شدم.خوب کاریم کردی جوابشو دادی. اینجور ادما اگه چیزی نگی روز ب روز وقیحتر میشن.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
مطمئنی این قضیه یک طرفه ست یعنی قبلا خودت مشکلی بوجود نیاوردی؟؟ خیلی وقتام هست که زنها هم اشتباهاتی ...

اره تا قبلش خیلی خیلی خوب بودیم اصلا یچیز میگم یچیز میشنوی.نمیدونم این حرفارو از کجا اورد

اره باید اینو میگفتم

میدونی احتمالا خودش میدونه تفاوت سنیتونه شاید از چه ه هاتون معلوم باشه اونم زور داره واسش که همش زنشو تعریف کنن مخصوصا سنش

دوست داره اینجور بگه تاخودش سبک بشه توهم واقعافکر کنی اینجوره

بے خیـــــال غـــــم هـــــر روزه ے دنـــــیـا جـــــانـم چـــــاے وشـــــعـرو نـــــم بـــــاران خـــــودمـانیـــــم بـــــبـــــیــن
چرا ناراحت شم عزیزم من فقط نخواستم پلای پشت سرمو خراب کنم و حرمتارو بشکنم و الا انقد جواب داشتم ک س ...

بعضی وقتاسکوت خوب نیست من سنم ازهمسرم کمتره یه وقتایی میگه بچه ای میگم اره خودت خواستی حالا بایدبشینی بچه بازیام ببینی

2706