2733
2734

میگن پودرشو با کمی آب بعد اصلاح بزنی کمتر میشه موها ...کسی استفاده کرده؟

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟

میخوام برم لیزر اخه بعضی جاهای بدنم تیره اس خجالتم میاد🥺😔 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخوام برم لیزر اخه بعضی جاهای بدنم تیره اس خجالتم میاد🥺😔 

خجالت نداره مال همه همینطوریه بعدشم واسه اونا عادیه که نمیان دقت کنن

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟
لیزر واسه موهای زائد یا سفید کردن؟

زائد

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
زائد

یه دکتری میگفت اگه یه قسمتی خیلی خیلی تیرست اول باید سفید بشه بعد موها لیزر بشن چون لیزر بر اساس تفاوتی که بین پوست سفید و موی مشکی وجود داره موهارو تشخیص میده

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
2738
یه دکتری میگفت اگه یه قسمتی خیلی خیلی تیرست اول باید سفید بشه بعد موها لیزر بشن چون لیزر بر اساس تفا ...

یعنی چی🤔چجوری سفید کنم 

یه لیزر دیگه هم هست واسه سفید کردنه

واقعا؟اسمش چیه خیلی گرونه؟