2726
عنوان

بیاید بگید چطور گذروندید ؟؟؟

69 بازدید | 10 پست

سلام میخواستم نظرتونو بدونید دوره بارداری رو چطور گذروندید تنها بودید خونه یا نه ؟ایا تنها بودن خوبه برای زن حامله براش بد نیست 

ی سوال دیگه اینکه اشکالی نداره دوره بارداری تنها باشیم خونه ؟

یعنی کسی بود بهتون بگه بیام پیشت یا خودتون برید بمونید؟

به دنیا اومد بچتون چی بازم تنها بودید یا کسی اومد پیشتون یا شما رفتید پیششون ایا این دوران دوست داشتید بیاد برام تعریف کنید چطور بود من خیلی استرس دارم برای این دوران هم بارداری هم بعدش چون به شدت به تنهایی وابستگی دارم دوست ندارم جایی بمونم

من الان باردارم

همه كار ميكردم و همسرم كمك هست

گاهي ناهار و شام ميريم خونه مادرا ولي راحت نيستم بمونم اونجا يا كسي بياد پيشم ترجيحم اينه يا همسرم باشه يا كلا كسي نباشه

الانم استراحت مطلق شدم از ديروز همسرم همه چي برام گذاشت پيش تخت و رفت سركار هنوزم نيومده

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

انقد بارداری عجیب غریب نیست 

انقدر هم لوس بودن خوب نیست 

که بگی وای تنها نباشیم و...

من باردار بودم شیفت میدادم شبا بیدار 

کلی پله بالا پایین میرفتم 

تنها هم بودم 

چیز خیلی عجیبی نیست بارداری 

اتفاقا خیلی هم کم جون و لاغرم به این چیزا نیست که فک کنی من قوی بودم خیلی

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان باردارم همه كار ميكردم و همسرم كمك هست گاهي ناهار و شام ميريم خونه مادرا ولي راحت نيستم بم ...

اخی عزیزم مثل منی آدم واقعا خیلی سختشه جایی بمونه من همسرم میگه اگر ی روز باردار شدی برو خونه مامانت میزارمت اونجا منم گفتم نه دوست ندارم خیلی دوست خودشو راحت کنه ک بره به کارش برسه ولی من هم ترجیحم اینه تنها بمونم راحت ترم 

2728

عزیزم حامگی چیز خیلی عجیب نیست.

من تعجب میکنم بعضی ی طوری برخورد میکنن 

من سر اولی خونه خودم بودم.بری مهمونی میرفتم خونه کسی.يك مدت مريض شدم چندروز موندم خونه مادرم.

تا اخرشم خونه خودم بودم. اصلا درك نميكنم بعضيها كل ماه اخرى ميرن جايي ميمونن ميكن ميترسيم و اينا.ترس نداره الان عصر ارتباطه رنگ ميزني يا ميري دكتر و بيمارستات ديگه.

زايمانم كلا خودم و همسرم بوديم باهم.

الان براي دومي كه باردارم الان دو هفنه است مادرمو از دست دادم خونه مادرمم.اونم چون شرايط روحيم خرابه 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

عزییزم خیلیییی دوران خوبیه هرررچی خواب میخوای بخواب که بعد از زایمان تمااااام میشه.هرچی استراحت و کتاب خوندن و بیرون رفتن(الان نرو ولی کروناست که)به خونه ی مرتبت نگاه کن به ظرفای همیشه شستت که بعدا واویلاست.منم بارداریم تنها بودم میرفتم سره کار و میومدم و تنها تا شب که آقای شوعر بیان و مامانمم شهر دیگه بودن و بعد از زایمانم اومدن اینجا پیشم دیگه.تنهایی بد نیست اتفاقا آرامش برای بچت و خودت نیازه که دور از هیاهو و کمترین چیز استرس زا باشید.آدم شوهرامم بودن اما نگفتن بیام پیشت توی بارداری اما برای زایمانم مامانم و دو تا خواهرشوهرام و مادر شوهرام خدا به همشون عمررر بده خیلی برام زحمت کشیدن واقعا و ممنونم ازشون.اما توی دوران بارداری نه کسی نبود.اتفاقا الان از تنهایی و آرامش لذت ببر که دیگه تمااامه من 1 سال و 3 ماهه که وارد دوران جدید و بسیاااار لذت بخشم شدم و ازینکه هررر شب باید اسباب بازی ها رو از کف خونه جمع کنم و 1 دقیقه بعد همون آش و همون کاسست خدا رو هزااااار بار شکر میکنم.

عزیزم حامگی چیز خیلی عجیب نیست. من تعجب میکنم بعضی ی طوری برخورد میکنن  من سر اولی خونه خودم ...

من همسرم یا مادرم خیلی اصرار دارن از اینکه خیلی بزرگش میکنن بدم میاد مثلا یکی از همسایه هامون بچه دار شده اومده خونه مادرش مونده همش به خودم میگم بیچاره مادرش این وسط هم شوهر مادر شوهر خیلی خوشبحالشون میشه ولی بعضی مادرا چون دلسوز دختراشونن دوست دارن دخترشون عذاب نکشه همش میگن بیا پیش خودم 

من همسرم یا مادرم خیلی اصرار دارن از اینکه خیلی بزرگش میکنن بدم میاد مثلا یکی از همسایه هامون بچه دا ...

اخه عذابی نیست  عزیزم.

ادم همون ادمه قبله فقط یکم شرایطش تغییر میکنه.

وگرنه همه بچه هاشون رو دوست دارن.

من از دوستای خودم چهارساله مادرش از اول بارداری تا الان داره باهاش زندگی میکنه! شاید باورش سحت باشه براتون! مادرش میگه نمیتونه هم بچه نگه داره هم زندگی کنه!!!👀👀مورد تمسخر همه قرار گرفته و در نبود مادرش پدرش رفته زن دیگه ای گرفته!! 

دیگه پرسه بارداری و بچه داری مرحله ای از زندگی هست همه هم از پسش برمیان چیز خاصی نیست.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا