2733
2734

پسرم دیشب تب داشت و بی اشتها وقتی به شوهرم گفتم کلا حالش بد شد در حدی که معده درد گرفت 

نصفه شبم پسرم حالت تهوع داشت یهو میخاست بالا بیاره شوهرم عین مرغ پرکنده شده بود

بهش گفتم چیزی نیست بالا میاره بهتر میشه یه سرما خوردگیه دیگه

کلا اینجوریه بچه ها یکم مریض بشن شدید ناراحت میشه و عین پروانه دور بچه ها میچرخه و از گل نازکتر نمیگه بهشون

حالا من اینقد تو این زمینه استرسی نیستم😕شما چجوری هستید؟

یعنی من بی تفاوتم😐

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه مخالفم⁦❤️⁩

مرد باید قوی و قوت قلب باشه ⁦❤️⁩

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
چ خوب🤩 رفتار عادیش با پسرتون چجوره؟! 

خوبه 

خیلی جذبه داره و پسرم به شدت ازش حساب میبره ولی حتی یه بارم نزدتش ،در عین حال خیلیم پدرشو دوس داره

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2738

اتفاقا وقتی یکی زیاد استرسیه طرف مقابل باید یکم بی خیال باشه تا تعادل برقرار بشه!!  وگرنه برای هر سرماخوردگی زنگ می زدین به اورژانس تا بیاد بچه رو ببره بیمارستان بستری کنه!!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
نه مخالفم⁦❤️⁩ مرد باید قوی و قوت قلب باشه ⁦❤️⁩

حالت عادی زیادیم قوی نشون میده ولی رو بچه حساسه خودشم دیشب میگفت چقد در این مورد ضعیفم با یه تب بچه حالم خراب شد

اتفاقا وقتی یکی زیاد استرسیه طرف مقابل باید یکم بی خیال باشه تا تعادل برقرار بشه!!  وگرنه برای ...

اتفاقا صب زود پاشده میگه ببرمش دکتر من نذاشتم،گفتم خودم یه دارو و سوپ و دمنوش میدم بهش تو این وضعیت چرا ببری دکتر

من که همه اطرافم میمیرن عین خیالم نیست 😐

من نکه بگم عین خیالم نیست ولی کلا ادم صبوری هستم 

2706