2737
2734
عنوان

اینجا کسی با خانواده همسرش قطع رابطه هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 114 پست
خیلی ازشون حرف شنیدم و ساکت بودم یکبار که اعتراض کردم به همجاشون برخورده

آره خب انتظار داشتن تا ابد ساکت باشی

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره خب انتظار داشتن تا ابد ساکت باشی

تمام فتنها از خواهر شوهرمه خیلییییی خودشو دست بالا میگیره در حالی که هیچ پخی نیست نه کاری نه هنری نه هیکلی نه تحصیلاتی من بدبخت هم شاغلم هم خدارو شکر زندگیم خوبه اما اینا نمیدونم به چیشون مینازن

2738
من قطع رابطه نیستم. اما کمرنگم. مثلا دیروز دوتا از خواهرای شوهرم بهم زنگ زدن احوال پرسی کردن. ی ماه ...

یعنی دیروز زنگ زدن جواب ندادی تلفنشونو؟

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
تمام فتنها از خواهر شوهرمه خیلییییی خودشو دست بالا میگیره در حالی که هیچ پخی نیست نه کاری نه هنری نه ...

شما هم در مقابل باید خودتونو دست کم نگیرید😗😎خب داره تلاش میکنه کمبود هاش ب نظر نرسه

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
اره میگه شاید بهت بی احترامی کنن نری بهتره افرین درست حدس زدین

😔😔بده اینجوری .من خودم پیش قدم شدم یه دلخوری بودش خودم رفع کردم .پیش اومده شوهرم قهر بوده خودم رفت وامدم روداشتم کلی هم مخشوبه کار گرفتم تا رفت اشتی کرد

من با خانواده شوهرم " شوهرم با خانواده من 🥺قههههر

خوب اگه واقعا آشتی کنید اذیتتون نمیکنن وو کاری به کارت ندارن ...با شوهرت صحبت کن و قانون تعیین کنید مثلا ماهی یکبار خونه خانواده های هم برید ...بگو اینطوری درست نیست اونا ناخواسته وارد این قضیه شدن 

2706