2726
عنوان

چیکار کنم .... دارم کم میارم ...

142 بازدید | 10 پست

دو سال پیش کاملا اتفاقی متوجه شدم شوهرم یه وقتایی توی مجازی ،چت میکرده با خانومها 

همون موقع رفتم خونه ی پدرم و باهزار التماس شوهرم برگشتم 

البته با گرفتنه حق طلاق و اینکه خونه رو زد ب نامم...

الان دو سال گذشته ،چیزی ازش ندیدم ولیییییی همش ته دلم شک دارم .... 

نمیدونم چیکار کنم .... همین امروز هم دعوا کردم باهاش سر شکهام....

تو رو خدا اگر راهی بلدین بهم بگید ....

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه روز ک حال هردو تون خوب بود بشنیید باهم سوتفاهم ها یا هرچی دیگ رو حل کنید

سو تفاهم از سمت منه،مثلا میره سر گوشیش ، میگم حتما الان داره باذیکی چت میکنه ...

درصورتیکه خیلی اوقات یهویی رفتم سر گوشیش و چیزی ندیذم 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2728

ببنید عزیزم شما با این کار دارید زندگی رو هم برای خودمون تلخ میکنید و هم برای همسرتون و اگز به همین رویه ادامه بدین شرایط رو برای خودتون بد و بدتر خواهید کرد .

سیر در گذشته افت زندگی حال آدم ها خواهد بود و خسارت جبران ناپذیری خواهد داشت .

مهم ترین اصل در بخشیدن آدم ها این است که اون ها از کار اشتباه خودشون پشیمان باشند که همسر شما هم پشیمان بودند و این ثابت شده 

بنابراین اگز بخواهین به همین روال شک ادامه بدهید فاتحه این زندگی رو بخونید 

همسر شما لایق زندگی با شما هستند پس خرابش نکنید 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

منم به شوهرم شک داشتم اخرش گرفتمش کثافتو گرفتمش اونم قسم خورد نمیره پی اینکارا ولی بازم رفت حالا تصمیم گرفتم دیگه بشینم خونم بخاطره چهارتا بچم خودمم ۳۳ سالمه میتونم دوباره زندگی تشکیل بدم ولی میخوام بچه هامو بزرگ کنم سرو سامان بدم 

ببنید عزیزم شما با این کار دارید زندگی رو هم برای خودمون تلخ میکنید و هم برای همسرتون و اگز به همین ...

چیکار کنم شک نیاد سراغم؟ تا میره دست ب گوشیش بزنه ، ته دلم هرررررری میریزه

بوی نم بارون 😍🌧️☔
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟  بخدا دارم کم میارم ....

عزیزدلم تقصیرتونیس..تواعتمادت ازدست رفته..حالتت طبیعیه..امااگرخواسته باشی به هرچیزی که شک میکنی باورداشته باشی که سرش دعوارله بندازی این که دیگه زندگی نمیفهمی..

مطمئن باش اگه چیزی بودتواینقدزرنگی که تاحالافهمیده بودی..

فقط سعی کن یه کم خونسردتررفتارکنی..اینقدهرکارشوهرت واکنش تورودرپی نداشته باشه

چیکار کنم شک نیاد سراغم؟ تا میره دست ب گوشیش بزنه ، ته دلم هرررررری میریزه

شک نکنید ⁦❤️⁩

وقتی همسرتون با التماس ازتون خواستن که برگرین ینی شما رو یه همه چیز و همه کس تو دنیا ترجیح داده 

گلم قرار نیست که اکه یه نفر یه خطاهایی کرد دوباره اون رو تکرار بکنه 

صفت بخشندگی خودت رو تقویت کن ⁦❤️⁩

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
سو تفاهم از سمت منه،مثلا میره سر گوشیش ، میگم حتما الان داره باذیکی چت میکنه ... درصورتیکه خیلی اوق ...

خب نه عزیزم ببین برای اینکه خیالت راحت بشه میگم وگرنه اگر همسرتون بفهمه بهش شک داری خیلی ناراحت میشه با لحن خوب و موقعیت مناسب میتونید بیان کنید مشکلتون رو