2726
خدالعنتشون کنه دخترم چندروزه میگه ته چین میخام چجوری بهش بگم نداریم 😔خداازباعث وبانیش نگذره

عزیزم من همیشه برا پسرمو جدا میزارم مرغ و گوشت.توام یه مرغ بخر فقط برا دخترت.اون تو سن رشده باید بخوره

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لاستیک میخاد.اونارو بگیری کهنه کنی بهتره معلوم نیست چی هست نوار بهداشتی بهتر از اوناس😄هرچند کمیابه ...

خدا نگذره از باعث و بانیان این وضعیت 

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
عزیزم من همیشه برا پسرمو جدا میزارم مرغ و گوشت.توام یه مرغ بخر فقط برا دخترت.اون تو سن رشده باید بخو ...

باورت میشه 1ماهه نتونستیم بخریم کارشوهر یجورایی تعطیل شده لامصب نمیمونه بخریم.انشالله خداخودش فرجی کنه

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        

[QUOTE=165798044]منم ببم میبند ولی مارک دیگ هم  نیست.در کل پوشک سایز ۳ زیاده‌ ولی ۴ و ۵ نیس[/QUOTEد

الان دیجی کالا بزن داره ببم داره سایز4، 5داره.   مای بی بی داره. سفارش بده.  من  یه مغازه کنارخونمون بود خداخیرش بده داشت گران میشد. گفت هرچی دارم ببر بذار خونه ات. پولشم نداری بعد بده. فقط ببر.  چون ماهرچی رو ازاونجا میخریم مشتریشیمون. منم سایز5و6خریدم ازش  79.      اما اینارو تمام بشه باید135بخریم دیگه. 

باورت میشه 1ماهه نتونستیم بخریم کارشوهر یجورایی تعطیل شده لامصب نمیمونه بخریم.انشالله خداخودش فرجی ک ...

انشالله.شوهر منم از اول کرونا بیکار شده

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
از الان بخر یه عالمه انبار کن بخدا ما داغون شدیم سر پوشک هر روز داره گرون میشه 

عزیزم میشه راهنماییم کنی برا نوزادی که تازه به دنیا میاد باید چه سایزی بگیرم

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
عزیزم میشه راهنماییم کنی برا نوزادی که تازه به دنیا میاد باید چه سایزی بگیرم

سایز صفر بخر ولی کم بخر چون ماه اول سریع رشد میکنه و براش کوچک میشه بعدش سایز یک دو روی پوشک ها نوشته مناسب چند ماهگی اند

2706