2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

در هر شرایطی خانواده تو خانواده من ممنوعه هستش چون من همسرم الان خانواده هم هستیم  😊از دعوا الکی سر دیگران خیلی راحتیم  

و درد دل و نقطه ضعف شو وسط عوا به روش نمیارم انگار  نه چیزی میدونم و نه شنیدم  فقط اگر بحث باشه فقط  در مورد همون بحث میکنیم خاطرات گذشته رو نمیاریم وسط 

احترام هم داریم و هم دیگر رو با اسم های  ناجور صدا نمی‌کنیم  چه تو شادی و دعوا

بعضی وقتا فقط به درد دل هاش گوش میدم و نظر نمیدم و به هیچ وجهی بعد از درد دلهاش سو استفاده نمیکنم مثلا وسط دعوا بگم  تو خودتم گفتی...... 

بعضی روزا  دوتایی  میریم قدم میزنیم و از نی نی سایت غیبت میکنیم در کل یه تایم هستش برای  شناخت خواسته های هم دیگه و خودمون معرفی می‌کنیم بهتر به هم  بیشتر وقتا بعد چند سال فکرمیکنیم طرف رو مثل کف دستمون می‌شناسیم یا طرف باید ما رو خوب بشناسه خخخ ولی من هنوز خودمو کامل درک نکردم چه برسه به طرف بیچاره 

2728

تازگیا یاد گرفتم تو دعوا سکوت کنم🙂😂

قبلا شلوارشو در میاوردم اخر سرم گربه میکردم😝😂

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
سکوت بدترین  راحل هستش حتی بدتر از شلوارشو در آوردن

چرا ؟؟؟؟ 

بنظر من خیلیم خوبه چون زودتر اروم میشه و زودتر اشتی میکنیم

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
چرا ؟؟؟؟  بنظر من خیلیم خوبه چون زودتر اروم میشه و زودتر اشتی میکنیم

چند بار اول جواب میده ولی بعد جواب برعکس میده یعنی همسر آدم اعصبانیتر میشه بیشتر وقتی حرف نزنی چون حس میکنه این یه نوع تنبیه براش شده  اگرم وقت لازم داری تا آروم بشی باید بهش بگی الان خیلی  اعصبانی هستم  بزار دو دقه آروم بشم بعد حرف بزنم الان حرف می‌زنیم وضع بدتر میشه