2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا با مرد پررو و حتی اگه مقصر اون باشه خودش قبول نداره چجوری رفتارکنیم؟

یجوری نگاش کن که فک کنه یه نقشه شومی تو یرت داری بهشم کم محلی کن ناز کن ولی بهش بی محلی میکنی اون زمان خیلی به خودت برس😂😂😂ادم میشه باور کن💙😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
نباید بذاری به اوج برسه

یادم میمونه🙏

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

من تو دعوا اول سکوت بعد هرچی تو بگی و همه حرفات درسته و اینا 

بعد یه گل گاوزبون میرم پیشش سرشو بغل میکنم و قربون صدقه بعد حرفامو با آرامش میگم همچی اوکی میده😂

تو محبت هم یه جوری بهش عشق میورزم که حال میکنه یه جوریییی ک نگو یه حرفایی ک بعضیا میگن اه اه چ چندش ولی من میگم .انقد گوشاش پرمیکنم ک حرفای هیشکی انگشت کوچیکه منم نمیشه. مثل سرورم باش رفتادمیکنم 

من مجردم😐😂🤦🏻‍♀️

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2738

هیچی نمی گم فقط میذارم قیل و قالشو بکنه فقط ب حرفاش گوش میدم و خیلی کوتاه جواب سوالاشو میدم...بعدش ک تموم شد حرفاش بهش میگم عزیزم من میرم بیرون ی خورده ذهنت اروم بشه...از اتاق میرم بیرون ی نیم ساعت بعد ی چایی یا ی خوراکی میگیرم دستم میبرم براش انگار ن انگار اتفاقی افتاده بعد باهاش حرف میزنم...خخخخ فقط ی بار پیش اومده..تو عقدیم خونمون ب کار بردم خیلی جواب داد کلی معذرت خواهی کرد ک چرا صداشو بلند کرده دیگ هم تکرار نشد:)

اخه هیچی نگم دور بر میداره هر چی کم بیاره نصبت میده بهم

تو هرچی میخوای بگو خواست هم بهت نسبت بده بایه لبخند مکش مرگ ما هرچی گفت بگو خودتی خودتی خودتی بعدم که ساکت شد یه ماچش بکنو تموم😂😂😂😂💙

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

زنا سیاست مدار تو دعواها بجا اینک دادبزنن میخندن 

وقتی شوهرشون اروم شد میرن خدمتشون😐

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
تو هرچی میخوای بگو خواست هم بهت نسبت بده بایه لبخند مکش مرگ ما هرچی گفت بگو خودتی خودتی خودتی بعدم ک ...

من اصلا نمیتونم اون لحظه بوسش کنم

اون منو بزور بوس میکنه اصلا یادش میره بوسم کنه

مهاجرت...شده همه دغدغه من.....اگه اطلاعاتی دارین بگین بهم   
2706