2737
2739
عنوان

بابای شماهم اینطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 44 پست
منم تو خونه بودم رمان مجردی بابام اینطوری بود کلی هم باهاش کل کل میکردم به شوخی و میخندید و خودشو می ...

بابای منم اینکارارومبکنه وای انقدربگو بخنده که مابه دل نمیگیریم

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره😂😂 بعد خودش فیلم ببینه یکی حرف بزنه صداشو قط میکنه زل میزنه تو چش آدم🤦🏼‍♀️

واااااااای فکر میکردم فقط بابای من این جوریه😂😂

بعضی وقتا تلویزیونم خاموش میکنه

.خب پدر من این الان تیتراژ فیلمه هنوز شروع نشده که ما در سکوت نگاه کنیم که

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
فقط این نیس همه ی رفتاراش اینطوره

نمیدونم والا من فقط نظرمو راجب موضوع تاپیکت گفتم بابای من شب ها ساعت 9 می‌خوابید تلویزیونو خاموش میکرد ما قایمکی روشن میکردیم یه ساعت بعدش میومد سراغمون کلی سرزنش میکرد اما چه میشه کرد پدرن دیگه

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
بابای من اخبار باشه شبکه عوض میشه  اگه اعتراض کنیم قهر میکنه دیگه خودمون میدونیم وقت اخبار تی ...

واقعا چرا مردا انقدر اخبار دوست دارن.شوهرم هم اخباری نبود از وقتی پدر شد افتاد تو فاز اخبار 

کاش خدا اخبار رو نمی افرید مخصوصا اخبار9شبکه 1خیلی خشک و بی مزس

واااااااای فکر میکردم فقط بابای من این جوریه😂😂 بعضی وقتا تلویزیونم خاموش میکنه .خب پدر من این ال ...

آره دقیقا گاها خاموش میکنه جدی زل میزنه میگه حرف بزنین استفاده کنیم بعد دیگه همه خفه شده فیلمو تماشا میکنیم😂🤦🏼‍♀️

2738
واقعا چرا مردا انقدر اخبار دوست دارن.شوهرم هم اخباری نبود از وقتی پدر شد افتاد تو فاز اخبار  ک ...

بابای من هرچندبارنشون بده توروزمیبینه😑😑مجردکه بودم صبحذمیرفتم مدرسه باصدای این اخبارازخواب. بیدلرمیشدم لعنتی جوری رومخ بود اصلاهضم نمیشد

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
نه پس بقیه روز هم کنترل رو بدید با خودش ببره😬

خوب اونا هم حقی دارن از تلوزیون .ما بقیه روز میتونیم ببینیم ولی اون فقط دوسه ساعت شبو میبینه .تازه گاهی فیلمی چیزی میگیره ک همه دوست داشته باشن 

بابای من هرچندبارنشون بده توروزمیبینه😑😑مجردکه بودم صبحذمیرفتم مدرسه باصدای این اخبارازخواب. بیدلرم ...

بابابزرگ من همممممه اخبارا رو میبینه اگرم ازش سوالی بپرسی میگه نمیدونم توجه نکردم فقط دوست داره تو گوشش باشن .فقط اگر راجب به افزایش حقوق بازنشسته ها چیزی گفت گوش میده.یعنی از صبح تا شب تلوزیون رو شبکه خبره .

2706