2733
2734
عنوان

بابای شماهم اینطوره؟

529 بازدید | 44 پست

اومدم دارم فیلم نگاه میکنم خودش هر موقع دلش خواست میاد هرشبکه ای رو میزنه و اصلا توجه نمیکنه سه چهار نفر دارن یه فیلمیو نگاه میکنن بهش میگی هم جواب نمیده   

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد پدر نیما افشار تو ساختمان پزشکان افتادم 😂

خنده دار نیس

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2731

بابای منو چی میگی؟

جلوی تلویزیون داره چرت میزنه یهو از خواب میپره کانالو عوض میکنه کاری هم نداره چند نفر دارن نگاه میکنن بعد دوباره میگیره میخوابه.😐😑

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

نه بابای من میپرسه بزنم یه شبکه دیگه مامیگیم نه ولی میزنه😂😂

حالاباهم بجوری کناربیایددیگه

گروه نارنجی🧡🧡 وزن شروع78...... وزن فعلی75.... وزن هدف60....... به امید خدابه هدفم میرسم💪
2738
بی خیال بابا سخت نگیر سر یه کانال تلویزیون از پدرت دلگیر نباش 

فقط این نیس همه ی رفتاراش اینطوره

مردا به کنترل بیشتر وابسته هستن تا به زن و بچه هاشون 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
خنده دار نیس

منم تو خونه بودم رمان مجردی بابام اینطوری بود کلی هم باهاش کل کل میکردم به شوخی و میخندید و خودشو میزد به اون راه ...ولی ناراحت نمیشدم هرگز

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706