2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو هردو خوب میشه هر کدوم راحتی درست کن.

از تو قابلمه بخوام کیکو برگردونم درمیاد؟؟؟یعنی خراب نشه دراوردنی؟؟ بعد شنیدم تو قابلمه شش نفره بهتره چون مغز پخت میشه،درسته این حرفشون؟؟

من تو هر دو درست کردم. تو توستر بیشتر دوس دارم

اخه قالبو از دوستم گرفتم بعد خودشم گفت که تحش یکم شله،یعنی‌کف قالب یه جوری که میترسم مواد بریزم بیرون یکم... نمیدونم تونستم توصیفش کنم یا نه واسه این گفتم تو قابلمه

2714
از تو قابلمه بخوام کیکو برگردونم درمیاد؟؟؟یعنی خراب نشه دراوردنی؟؟ بعد شنیدم تو قابلمه شش نفره بهتره ...

کف قابلمه رو چرب کن. کاغذ روغنی هم بنداز مثل قالب فر هیچ تفاوتی نداره.شعله پخش کن بذار حتما از دم کنی هم استفاده کنی من همیشه درست میکنم عالی میشه.

کف قابلمه رو چرب کن. کاغذ روغنی هم بنداز مثل قالب فر هیچ تفاوتی نداره.شعله پخش کن بذار حتما از دم کن ...

قابلمه شش نفره بزارم؟؟کاغذ روغنی ندارم اگه خیلی لازمه برم بخرم؟؟

اخه قالبو از دوستم گرفتم بعد خودشم گفت که تحش یکم شله،یعنی‌کف قالب یه جوری که میترسم مواد بریزم بیرو ...

قالب کمربندیه؟ من کمربندی دارم چیزی ازش بیرون نمیریزه. اگه مشکل قالب داری خب تو قابلمه هم خوبه. من وقتی تو قابلمه میپزم از قیافه روی کیک خوشم نمیاد. وگرنه بافتش خوبه

2706