2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باو مادرش نکشته چراانقد قضاوت میکنید ...کدوم مادره بچشو بخاطر درس دار بزنه رفته بادختر همسایه پشت بودم این اتفاق افتاده

🍃💖یه صلوات مهمونم کنید ...دوستدار شما پری دریایی    
اره بگو چقدرعصبی بوداینکارکرده ؟؟؟؟

بخاطر درس ادم بچه رو میکشه ..

والا من داداشم گاهی تنبلی میکنه درساشو نمینویسه من دلم نمیاد دعواش کنم خودم مینویسم براش میفرستم !😐

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2738

قابل توجه اونایی که میگن مادر هر چی هم باشه مادره ... حالا عصبانی شده ... شما دلتون بیشتر از مادر نمیسوزه ... دایه ی مهربانتر از مادر نشید .... تحویل بگیرید طرفدارهای کودک آزاری 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
بخاطر درس ادم بچه رو میکشه .. والا من داداشم گاهی تنبلی میکنه درساشو نمینویسه من دلم نمیاد دعواش کن ...

بچه من درس خونه اما تونوشتن تکالیف تنبله معلمش  همیشه میگه اشکال نداره همینکه درسش خوبه کافیه

اینا دوتا اتفاق جدان قاطی نکنید یکی مادرش کشتش بخاطر درس یکی دیگه هم اونجوری شده

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2706