2733
2734
😶😶😶😶وااااا چرا فرق میذاره  خونه برای دخترا خریده برای همسرتون چیزی نخریده؟ دخترا مجردن؟&nb ...

دو تا مجرد دو تا متاهل برا متاهلا از زیر کمک میکنه بعد رو میشه برلشون ماشین خرید برا مجردها همه امکانات دارن 

خودش ۱۰ تا آپارتمان داره یه باغ چند هزار متری توش ویلا داره یه کارخونه بزرگ ماشین میلیاردی 

برا ما چس هم ببخشید نداده یه خونه داده حاشیه شهر فقط بشینیم 

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
وای نگو این حرفو 🤦🤦🤦

خیلی اعصابم خورد شد درسته نباید اینو میگفتم ولی وقتی به بعضی چیزا فکر میکنم اعصابم داغون میشه اخه چرا وقتی نرده به چشمش زشت بوده باهاش ازدواج کرده که الان نتونه تحملش کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیییییزم ولی جدا از شوخی حق داری بالاخره ادم باید با شوهرش تو هر سنی حال کنه حتما قبلا خوشت میومده و الان ب خودش نمیرسه 

من میگم عکس قبلشو بیار یا براش بفرست ازش تعریف کن یجوری بگو ک ای کاش مثلا اینوبپوشی یااینجوری خیلیییی بهت میاد ..... 

اصلا اصرار نکن و دعوا نکن یکم صبر کن ب مرور زمان اوکی میشه البته حسابی ب خودتم برس ک بفهمه چقد خوبه ادم ب خودش برسه کم کم اثر میکنه حواستو یکم پرت کن ک زیاد بهش نگی ک لجبازی نکنه 

خیلی اعصابم خورد شد درسته نباید اینو میگفتم ولی وقتی به بعضی چیزا فکر میکنم اعصابم داغون میشه اخه چر ...

چرا نمیخونی چیزایی ک نوشتمو؟

گفتم قبلا خوشتیپ بود الان دیگ براش مهم نی

2731
ببینم چه دلیلی داره یه زن با یه مردی ازدواج کنه بعد یه مدت به چشمش زشت بیاد اونطوری که نتونه تحملش ک ...

ممکنه خیلی دلایل دیگه داشته باشه...

ما که توی دل مردم نیستیم، هیشکی نمیتونه با قطعیت بگه دلیلش چیه.

و وقتی ندیده و ندونسته چنین برچسبی میزنی معنیش تهمته.

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...
آفرین این خوبه

عکس شوهر زشتتتتت لطفا

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2738
دو تا مجرد دو تا متاهل برا متاهلا از زیر کمک میکنه بعد رو میشه برلشون ماشین خرید برا مجردها همه امکا ...

😂😂😂من دیدم قبلا که والدین فرق میذاشتن ولی به پسره بیشتر میدادن 

شوهرت زبون چرم و نرم نداره؟ 

حالا ان شالله خدا به خودتون روزی بده محتاج هیچ کس نباشید 

میگن چشام سگ داره   
خیلی اعصابم خورد شد درسته نباید اینو میگفتم ولی وقتی به بعضی چیزا فکر میکنم اعصابم داغون میشه اخه چر ...

اروم باش بیخیال منظور اسی این بود ک مث قبل ب ظاهرش نمیرسه ن اینک زشته ولی همه فک کردیم میگ چهرش زشته

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...
چرا نمیخونی چیزایی ک نوشتمو؟ گفتم قبلا خوشتیپ بود الان دیگ براش مهم نی

شایدبخاطر وضع اقتصادی ازخودش بیزارشده 

خیلی ازاقایون اینجورشدن 

کمرشون خم شده زیربار اینهمه گرونی

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯

استارتر چند سالته؟

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2706