2737
2734
اره هست اینم من هم خودم خواهر شوهر خوبی بودم هم خواهر شوهرام خوبن 

الان هم دارن تو زندگیم دخالت میکنن دورادور بد بختی من دهن بین و مامانی بودن شوهرم 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
اره اینم همین طور اخه جالبیش اینجا هنوز ادعا داره من بهترین عروسی رو گرفتم نمیتونم چیزی بگم حرص میخو ...

میگن بهترین ازنظرخودشون هستش. برای ما12میلیون خرج شدسال 89.80نفردعوت.کل اقوام قهربودن نیومدن. حالامیگه 100م شده. منم همشونوشتم میزنم سرپوزشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان هم دارن تو زندگیم دخالت میکنن دورادور بد بختی من دهن بین و مامانی بودن شوهرم 

خیلی بده اینجوری که من با مادرشوهرم زندگی میکنم دوساله تا خونمون و درست کنیم عین مامان خودمه

خدایا هم میدونی💞هم میتونی💞
میگن بهترین ازنظرخودشون هستش. برای ما12میلیون خرج شدسال 89.80نفردعوت.کل اقوام قهربودن نیومدن. حالامی ...

من حوصله بحث ندارم باهاشون اینام خیلی گوه میخورن اون سری فیلم عروسی گذاشته بودیم واسه دوستامون زنو شوهر بودن شوهرم اینقدر از خودش و تالار تعریف کرد قیافه یارو 😑😑😑😑بود کلا خیلی تعریف میکنن حالم بهم میخوره 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2728
میگن بهترین ازنظرخودشون هستش. برای ما12میلیون خرج شدسال 89.80نفردعوت.کل اقوام قهربودن نیومدن. حالامی ...

مخم ارور میده از این حرفا اخه من ندیدم اینجوریشو😢😢😢

خیلی بده اینجوری که من با مادرشوهرم زندگی میکنم دوساله تا خونمون و درست کنیم عین مامان خودمه

خوش به حالتون مادر اینم ی جاهای خوبه ولی دست خودش نیست عقده ای نمیتونه خوب کامل باشه خیلی هم زیاد میدونه 

خوش به حالتون مادر اینم ی جاهای خوبه ولی دست خودش نیست عقده ای نمیتونه خوب کامل باشه خیلی هم زیاد می ...

هر کسی یه جوریه شاید خودش سختی کشیده اینجوری شده

یازده سال پیش عروسی کردم خیلی فیلممونو دوس دارم مخصوصا چون پدرم که فوت کرده توشه خونه مامانم توشه پسرمم عاشق فیلم عروسیمونه همیشه هم میگه من کجا بودم بعد خودش جواب میده داشتم تو خونه اشپزی میکردم تا شما بیاید خخخخ

2738

من قسمت مردونه را ک میبینم غش میکنم از خنده چون رفیقای شوهرم خیلی خنده دار و بانمک میرقصن 

تعریف من از عشق همان بود که گفتم🍃دربند کسی باش که دربند حسین است❤️❤️❤️به یاد رنگین کمان 🌈🖤

آخی. کوتاه نیا. بهش بگواین زندگی بودواسم بسازی. من دوست دارم بیشتردوست داشته باشی وبحرف کسی جزمن نکنی زندگیمون داغون میشه. مردهاتشنه محبت هستن. محبت بکن بحرفت مکنه چندروز چوب خوری داره بعدش عالی. من پدرم درامدشوهرم مامانی بود خالت بیجاداشتم. شوهرم خرش کردم پالون گذاشتم سوارشدن. حالاهم مبتازونم. حالامامانش میشینه فقط نگاه میکنه حرف بزنه تودهنش میزنم

من حوصله بحث ندارم باهاشون اینام خیلی گوه میخورن اون سری فیلم عروسی گذاشته بودیم واسه دوستامون زنو ش ...

لاف میرن هروقت فیلم رومیزارن توخودتوسرگرم چیزی کن تااعصابت خراب نشه

2706