2726

بچ ها ی فکر عالی و خیلی ایده کاربردی دارم 

برای بانکه های اشپزخونتون((جا ماش عدس و...✨🤩🤩

میتونید برید پیش شیشه بریا و ازشون بخواین چندتا تا جعبه مستطیل شکل ک اندازش به سلیقه خودتون ربط داره براتون درست کنن . بگید که زیرش رو خشابی درست کنن و پشت بانکه رو جای میخ هم در بیارن ک بزنید ب دیوار 

خلاصه اینارو میزنید ب دیوار آشپزخونه 🤩🤩و ماش عدس و‌‌.میریزید داخلشون خیلی خشکل میشه و هر وقت خواستید استفاده کنید از خشاب زیری استفاده میکنید

(من برا جهیزیه می‌خوام بانکه درس کنم نخرم توی بازار قیمت کردم خیلییییییی گرونه

اونکه تو اینستا دیدی 

خارجیه 

شیشه بریای اینجا اعصاب ندارن😁😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانم خوشگلا میشه برام گزارش بزنید

اگه زدید لایک کنید

براتون صلوات می فرستم 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5168631&slug=دوستان-وکیل-هست&postId=158289212

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

گلم به نظرم این کارو نکن

چون شیشه رو با چسب اکواریوم می چسبونن

خیلی تمیز در نمیاد

منصرف شدم😢😢

بگردم الهی😘😘😘 ذوق عروسو کور کردیم😐😐

خوشگل نمیشه فدات شم 

بعدشم بیرون باشه چرب میشه