2726
عنوان

دلم خیلی گرفته پسرعزیزم فوت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 5811 بازدید | 222 پست
ممنون فدات...میگم ممکنه قلب بچم خدایی نکرده از کرونایی باشه ک من گرفتم...ولی زمانی ک تو شکمم بود نوا ...

عزیزدلم دیگه بهش فکر نکن،مدام آیه الابذکر الله تطمئن القلوب رو بخون خدادلتو آروم کنه،بعدم عزیزم پسر گلت الان جاش خییییلی خوبه ما از خداییم وبه سوی خدا بازمیگردیم،پس بامرگ وفوت عزیزانمون زندگی جاویدانی درانتظارمون هست که هرچی اینجا براش زحمت بکشیم دربرزخ وقیامت دستمون رو میگیره،پسر شما پاک از دنیا رفت ودامن خانم فاطمه الزهرا علیها السلام بزرگ میشه ومنتظر شما وپدرش میمونه،خداصبرت بده میدونم سخته خودم تجربه سقط داشتم ولی بدون ما انسانها باچه حکمتی دردنیا اومدیم راضی باش به رضای خدا،انشاالله هم دلت آروم بشه وهم نورچشمی خدابهت عطا کنه به زودی که جبران همه غم وسختیت بشه،آمین💕

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستت عزیزم کردنا رو خفیف گرفته بود یا شدید اخه من خیلی خفیف بود دوروز ابریزش بینی داشتم 

اونقدر خفیف بوده که خودش اصلا متوجه نشده،دکترا هم بهش گفتن به احتمال خیلی زیاد اینجور شده که بچه ایست قلبی کرده

اخه کل خانوادش کرونا داشتن

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
اونقدر خفیف بوده که خودش اصلا متوجه نشده،دکترا هم بهش گفتن به احتمال خیلی زیاد اینجور شده که بچه ایس ...

یعنی تو زایشگاه نوار قلب نگرفتن یا سونو ک رفته نزدیک زایمان اونا نشون ندادن ک قلبش نمیزنه

خدایا شکرت
2728
عزیزدلم دیگه بهش فکر نکن،مدام آیه الابذکر الله تطمئن القلوب رو بخون خدادلتو آروم کنه،بعدم عزیزم پسر ...

از خدا میخام پسرمو امانت برام نگه داره تا زمانی ک من برم اون دنیا و امانتیمو پس بگیرم.پسرم جاش الان بهترین جای دنیاس .من نمیخام بابیقراری هام ارامشو ازش بگیرم برای همین زیاد بیقراری نمیکنم

خدایا شکرت
یعنی تو زایشگاه نوار قلب نگرفتن یا سونو ک رفته نزدیک زایمان اونا نشون ندادن ک قلبش نمیزنه

چند روز بوده دلش درد میکرده،اینم میره بیمارستان و میفهمن بچه مرده،بعد عملش میکنن

دو سه روز مونده بوده به زایمانش

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
چند روز بوده دلش درد میکرده،اینم میره بیمارستان و میفهمن بچه مرده،بعد عملش میکنن دو سه روز مونده بو ...

وای الهی طفلی انشالله خدا ب من و دوست شما صبر بده

خدایا شکرت
از خدا میخام پسرمو امانت برام نگه داره تا زمانی ک من برم اون دنیا و امانتیمو پس بگیرم.پسرم جاش الان ...

درسته صبور باش

با ناراحتی تو اونم بی تاب میشه

اون الان به قول خودت بهترین جای ممکنه

عزیزم تورو خدا برام دعا کن

دوروزه  یه تغیراتی کردم همش حس میکنم جنینم توقف رشد داره

یکبار این تجربه رو داشتمو خیلی میترسم

خواهش میکنم واسم دعا کن

گلم خدا صبرت بده پ تومنو درک میکنی من زنده است اما پیشم نیس پیش پدرش من خیلی زجر میگم دارم دیوونه می ...

اینکه زنده باشه و پیشت نباشه خیلی سخته دوستم انشالله خدا خودش کمکت کنه

خدایا شکرت
درسته صبور باش با ناراحتی تو اونم بی تاب میشه اون الان به قول خودت بهترین جای ممکنه عزیزم تورو خد ...

فکرای منفی نکن گلم اتفاقی نمیوفته خدا بزرگ و مهربونه

خدایا شکرت
از خدا میخام پسرمو امانت برام نگه داره تا زمانی ک من برم اون دنیا و امانتیمو پس بگیرم.پسرم جاش الان ...

عزیزدلم آفرین به ایمان واعتقاد محکمت،از خدابرات طلب صبر میکنم 😘😘😘

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖
2706