2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته پسرعزیزم فوت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 5812 بازدید | 222 پست
منم دوستم تاریخ زایمانش با من بود دیروز ک عکس بچشو میدیدم دلم کباب میشد اما کاری از دستم برنمیومد .. ...

هیچ چاره ای جز صبر نیس به حکمت خدا دل بسپار خودش درس میکنه ...واسه آرامشت و حاجتت امروز یاسین میخونم انشاالله خدا نظر کنه اول بتو بعد بمن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقدر به این فکر نکن که صورتش شبیه به پسرت بشه.تو اقواممنون یکی بود که بچه ی اول رو از دست داد.6 ماه ...

برای منم دعا کن اخه من ب خدا گفتم پسرمو سپردم بهت یکی مثل همونو بهم بده 

خدایا شکرت
هیچ چاره ای جز صبر نیس به حکمت خدا دل بسپار خودش درس میکنه ...واسه آرامشت و حاجتت امروز یاسین میخونم ...

فداتشم عزیزم واسه ارامشت صلوات میفرستم خدا ب دلت ارامش بده

خدایا شکرت
2731
شما دومین نفر از بیمارام هستین  که دوران بارداری کرونا گرفته و بچه اش مشکل قلبی پیدا میکنه ...

اون کسی ک بیماری کردنا گرفته و بچش مشکل قلبی داشته الان بچش سالمه؟؟؟شما مطمعنی ک از کرونا هس؟

خدایا شکرت
من شکم اولم پسری بود تا مادرشوهدم فهمید پسره ی دفعه سقطش کردم  سرکتاب باز کردم گفتن دعا برای س ...

میگم ک میشه دیونه چرا این کارو کردی اخه اره دعا میارن رو بچه تا بی قراری کنه یا سقط بشه حامله شدید ب هیچ کس نگید وقتی ام ب دنیا آمد کسی و نزارید خونه تا ۴۰ بگذره 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
2738
میگم ک میشه دیونه چرا این کارو کردی اخه اره دعا میارن رو بچه تا بی قراری کنه یا سقط بشه حامله شدید ب ...

انقدر آدم فضول هست که آمار بگیرن باردار هستی یا نه

یعنی حالم به هم می خوره.طرف هر ماه از خاله هام و دخترخاله م می پرسید که حامله هستم یا نه و اونا هم الکی میگفتن نه.دیگه آخراش بهش گفتن که بعدا بهش برنخوره چرا بهش دروغ گفتن.آخرم بچه م از دنیا رفت.بازم ول کن نبود و پرسید جنسیت بچه که از دنیا رفت چی بود.آخه آدم انقدر فضول.بگو مگه میخای شجره نامه ی ما رو بنویسی که انقدر پیگیری!؟

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
دوروزش بود ک فوت کرد بیماری قلبی داشت جیگر گوشم

عزیزم هنوز جوون هستی خدا هم کریم ایشااالله جای سوختت به زودی سبز بشه و یه نی نی سالم بغل کنی به این فکر کن اگه زنده میموند یه عمر هم خودت هم اون زجر میکشیدید ایشاالله خدا جبران میکنه و یه نی نی سالم بهت میده

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷

خدا صبرت بده عزیزم،من توی ۴ماه یکی ازم سقط شد واقعااااا زجر کشیدم،خیلی تلخه،انشاءالله خدا ارامش بهت بده و یه سالمشو به زودی نصیبت کنه

اخی عزیزم حالتو میفهمم منم پسر پونزده روزمو بخاطر بیماری قلبی از دست دادم خیلی سخته و دردناک الان خدا جاشو با یه دختر شیطون و سالم پر کرده که همه دنیای منه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706