2726
عنوان

از کارهای داداشم و زنش متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4406 بازدید | 184 پست
بخاطر مرغ  و مسیولین خدوم😐

لعنتی به مرغ هورمونی که پولشو نداریم بخریم تازه کاربری هامونم به باد میده😑🤐🤐

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
میفهممت واسه افسردگیت حتما قطره استاخدوسووو بگیر ۱۵ تومنه و عطاری ها دارن .‌پیش مامانت هم هیچی از عر ...

چه گیری دادی به قطره استاخدوس😂

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر ودوتا بچه عنوان تاپیکشه جریان خودش نیست خوشم میاد نخونده میرید با تریلی رو طرف🤪

من باتریلی نرفتم روش این نظر شماست  که اینطور پیاممو خوندین . در ضمن به شما ارتباطی نداره من و اسی خودمون حلش کردیم موفق باشین بای 

یه قسمتایی به شما ربطی نداره ولی یه قسمتایی هم شما حق دارین خاک تو سر پسری که بزاره مادرش فقط چشمش به دست دومادا و دختراش باشه بی انصاف نباشیم به نظر من پسرا از لحاظ مالی باید بیشتر هوای پدرو مادر رو داشته باشن حداقل طبق عرف ما اینجوره چون اولا ارث بیشتری میبرن دوما خرج عروسی پسرو میدن خونه میدن کلا جای ما به پسرشون میرسن اگه پسر ذستش تنگ باشه اول زندگی خرج خونشونو میدن چون همه اینا وظیفه پسره پسر نداشته باشه جورشو پدر میکشه به وقت پیری پدر و مادرم پسر باید هواشونو بیشتر از دختر داشته باشه  درسته عروس وظیفه ای نداره ولی بچه خود ادم وظیفه داره

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2728
چون خودشون و خواهرشوهرای خودشونو میبینن 

چقد عروستون مثله زنعمو منه

فقط واسه خوردن میرسه ولی مامانبزرگم ازش میترسه و چیزی نمیگه چون خانم ده تا میزاره سرش به عموم میگه اونم عصبی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

شوهر ودوتا بچه عنوان تاپیکشه جریان خودش نیست خوشم میاد نخونده میرید با تریلی رو طرف🤪

اینجور ادمها دست خودشون نیست میخان جلب توجه کنن ب دل نمیگیرم عزیزم بزار خوش باشن

خدایا همه مریضارو شفا بده.
لعنتی به مرغ هورمونی که پولشو نداریم بخریم تازه کاربری هامونم به باد میده😑🤐🤐

با خط شوهرم اومدم😒

شوهرم میگفت بگو.اشتباه کردم مرغ شدع دوتومن😁

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
چقد عروستون مثله زنعمو منه فقط واسه خوردن میرسه ولی مامانبزرگم ازش میترسه و چیزی نمیگه چون خانم ده ...

ن مامانم نمیترسه. .فقط میگه دلم دعوا و ابرو ریزی نمیخاد بشه زشته توی مردم 

عروستون شبیه یکی از دوستای منه.اونم توقع داشت هر پست یا استوری ک میزاره کلی به به و چه چه کنیم.سر همین اخلاقش ازم دلخور شد و از گروه دوستامون لفت داد.حالا من نمیدونم شمارشو از گوشیم پاک کنم یا ن!چون میفهمه پیش خودش نگه این چقدر درگیر منه.اخه ماههاست ارتباطی نداریم

با خط شوهرم اومدم😒 شوهرم میگفت بگو.اشتباه کردم مرغ شدع دوتومن😁

بگو اصلا دولت داره مجانی میده🤐🤣

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
باید مادرت جای مادر شوهر من باشه که حتی به تک پسر خودشم رو نده چه به عروسش😑 کنارشون زندگی میکنم ول ...

ن ماها تا جایی ک بتونیم حتی اگ داداشم با عروسمون دعوا بشن پشت عروسو میگیریم

2706