2733
2734
عنوان

اگه سرطان بزنه به کل بدن چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5014 بازدید | 65 پست
این بیماریش پیشرفته هستش...مرگم دست خداست شاید من زودتر از ایشون فوت شدم.. شوهر عمه ام تازه فهمیده ...

بهش ک نگفتن سرطان داری و زده کل بدنت. فک میکنه صفراش سنگ داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیمار استیج بهش میگن  یعنی از دنیا میره  فقط بهشون مسکن میدن که کمتر درد بکشن

چه دردناک 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2728

خدا به خانوادش صبر بده. فقط همین

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
میدونم همه ی روزی میمیرن میخوام بدونم چقد وقت داره؟

سوالت نابجاس مگه اینجا میدونن تو تقدیر اون چقد نوشتن شاید تا ده سال دیگه زنده بمونه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738
ریه بوده الان زده کل بدن. البته تا فهمیدن کلا یه هفته بوده 

یعنی درد نداشته که زودار بره دکتر؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
ولی الان داره شیمی درمانی میره

یکی از اقوام ما هم سرطان زده بود کل بدنش و بعد یک سال فوت شد!!!  ۶ ماه هم شیمی درمانی کرد!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706