2733
2734
عنوان

من هنوز عقد نکردم ولی منو انگار از خانواده دیلیت کردن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 228 پست
آره کثافتا ۲۰۶ داشت ازش گرفتن گفتن دم عروسی پول لازمیم  چند سال یعدم خونشون رو فروختن مادر شوه ...

😐😐😐😐😐😐😐

ولی آرامشی که دارن رو خریدارم😆

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤
حالا شما نامزد کردید من از وقتی دیپلم گرفتم و دانشجو شدم دیگه خرج با خودم بود یه میوه یا خوراکی بهم ...

اوخی ولی خب باعث شده مستقل شید دیگه نه؟

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لعنتی من تحمل اینجوری بودنو ندارم دیگه😶😪😔

مثلا گاهی وقتا میگفت ناهار بیا میگفتم شوهرم امروز دیر میاد میگفت خب ناهارتو بخور برو نمیگفت به شوهرتم بگو بیاد شب باهم برین

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ میده من مطمئنم😍
2731
آره کثافتا ۲۰۶ داشت ازش گرفتن گفتن دم عروسی پول لازمیم  چند سال یعدم خونشون رو فروختن مادر شوه ...

حالا کاری به رفتاراشون ندارما ولی موافقم آدم خودش باید از داراییش استفاده کنه و لذت ببره نه اینکه برای ورثه نگه داره

همیشه به مامان بابام میگم قشنگ استفاده کنید و حال کنید چیزی برای ما بچه ها نگه ندارین

خدا به همه پدر مادرا عمر با عزت بده 

خودمم همینکارو میکنم

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
😐😐😐😐😐😐😐 ولی آرامشی که دارن رو خریدارم😆

جونشون در باید الان خونه انقدرررررر گرون شده که تا ابد باید مستاجر باشن و هر لحظه پول بذارن رو پول پیش شون

2738
اوخی ولی خب باعث شده مستقل شید دیگه نه؟

بله مستقلم سرکار میرم دانشجو معلم بودم

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
حالا کاری به رفتاراشون ندارما ولی موافقم آدم خودش باید از داراییش استفاده کنه و لذت ببره نه اینکه بر ...

چ دارایی فقط ی خونه داشتن اونم روا ندیدن برای بچه هاش بمونه الان خودشم مستاجره

هیچ کسي عین مامان جو گیر من نبود من عقد کردم طبق عادت با اجی هام دوا کردیم مامانم خودش رو انداخت وسط ...

آخی 😄

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
2706