2737
2734
عنوان

من هنوز عقد نکردم ولی منو انگار از خانواده دیلیت کردن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 228 پست
لهنتی چه ضربه مهلوی به شوهرت زده😁

آره کثافتا ۲۰۶ داشت ازش گرفتن گفتن دم عروسی پول لازمیم 

چند سال یعدم خونشون رو فروختن مادر شوهرم میگفت بذاریم ارث برای کی یمونه کی بخوره خودم میخورم چرا بدم عروس و داماد بخورن سر قبرمم بیان فحشم بدن 

بد جنسا

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ میده من مطمئنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بيا هي ميگين چندتا بچه خوبه واقعا نسل ماها كه ٣ تا بچه بوديم اكثرا اگه الان هممون مجرد بوديم واقعا ب ...

عزیزم من سخت بچه دار شدم.بچمم معجزه ی خدا میدونم .ولی  اگه ۴تاا بچه داشتم روزی صدبار سجده ی شکر بجا میاوردم.تربیت بچه این نیس یکی یکی تربیتشون کنی.بچه ها از روی هم و از روی پدر و مادرشون خیلی کارا رو یاد میگیرن.تربیت بچه اول خیلی مهمه.اون اگه عاقل بشه بقیه بچه هام راهشونو میفهمن.نه اینکه غافل شی از بچه فقط خواستم بگم این نیست بچه بیاری تا ۱۰ سالگی بعد بگی خب اینو تربیت کردم برم سراغ بعدی..بچه ها بیشتر از اینکه ب حرفامون گوش بدن به کارامون نگاه میکنن.. میشن لنگه ی خودمون.پس بهتره اور رو خودمون کار کنیم.اگه هم از نظر مالی میگید ک من از اول ب بچه هام یاد میدم  ولخرج نباشن.حیلی از رسومات واقعا واجب نیست

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
من اون موقع 21 سالم بود خواهرم جدا شد اصلا نمیتونستم به ازدواج فکر کنم میگفتم خواهرم زندگیش به هم خو ...

هن

شما خیییلی به هم نزدیک بودین از لحاظ عاطفی 

ما کلا از هم دوریم دوسش دارما خیلی هن نگرانشم

اما خب زندکیامون مستقله خودشم خیلی خوشحاله که من دارم ازدواج میکنم

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤
2728

خانوادت نمیگن الان که نامزده بخواد خرجیشو از پسره بگیره ی هو بعد سرکوفت بزنن البته هستن خانواده های اینجوری که بگن بابات مونده بود تو خرجت  اصلا به داماد از خرجی فعلا حرفی نزن تا بعد که عقد کردین بحثش جداس و مسئله ای نداره ولی الان زشته   الانم نیازهاتو بگو به خانوادت نمیکشندت که

خدا رو چه دیدی شاید اون ناممکنی که بهش فکر میکنی ممکن شد  ای لاویو پی ام سی  

من عقد که بودم. مامان بابام رفتن مشهد. بعد کلی سوغاتی های خوب برای خواهرام که ازدواج کردن و اونا که مجردن آوردن.

برا من یه مهر و جا مهر آوردن😐😐

فقط یه عطر مَشدی کم بود😥

این ویژگی رو خونواده منم دارن عقد که کنم خودممو شوهرم دیگه

خیلی خوبه ک

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2738
مامانم خوبه اما دست بزن داشت   اما الانا که ازدواج کردم چون خونمون نزدیکشونه هرچیزی که داشته ب ...

حالا من مامانم سر زده نمیتونم برم خونش چون اخساس میکنم بدش میاد هفته ای ی بار خودش میگه بیا

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ میده من مطمئنم😍
من نامزدی نداشتم عقد که کردم تشگمم مامانم باز کرد برا مهمون درست کرد بدبخت من یه سال رو زمین خوابید ...

داری شوخی میکنی؟؟؟؟ 

خدا بهت صبر بده

برم دور خونوادم بگردم

من عقد بودم تمام خرجم رو بابام میداد تازه هزینه دانشگاهم بود

اصلا نگفت از شوهرت بگیر میگفت اگه خودش گرفت دستش درد نکنه

نور خواهی مستعد نور شو.... 
هن شما خیییلی به هم نزدیک بودین از لحاظ عاطفی  ما کلا از هم دوریم دوسش دارما خیلی هن نگرانشم ...

خواهر منم خیلی خوشحال بود از ته قلبش دوست داشت من ازدواج کنم اما من نمیتونستم من خیلی نزدیکم از لحاظ عاطفی مثلا امروز داداشم کلاسش دیر شد صبحانه نخورد رفت کلاس منم هیچی نخوردم تا اون بیاد با هم صبحانه بخوریم.

1399/6یه روز قشنگ و خوشحال کننده برای منه😃که با نمره عالی دفاع میکنم😃
حالا من مامانم سر زده نمیتونم برم خونش چون اخساس میکنم بدش میاد هفته ای ی بار خودش میگه بیا

لعنتی من تحمل اینجوری بودنو ندارم دیگه😶😪😔

نه من بیست چهار ساعته اونجا ولم 🤣

طول روز پنج شیش ساعتش اونجام اگه نرم زنگ میزنن از چی ناراحتی نمیایی 

شوهرمم زنگ میزنه سواش اینه خونه باباتی 🤣

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
من عقد که بودم. مامان بابام رفتن مشهد. بعد کلی سوغاتی های خوب برای خواهرام که ازدواج کردن و اونا که ...

اوه نوووو

من همیشه گل سر سبد بودم😫

حالا شما نامزد کردید من از وقتی دیپلم گرفتم و دانشجو شدم دیگه خرج با خودم بود یه میوه یا خوراکی بهم نمیدادند برم خوابگاه بخورم

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
2706