2733
2734
عنوان

داستان ناباروری من( منتظرا حتتتتما بخونن)

| مشاهده متن کامل بحث + 6112 بازدید | 188 پست

رفتم کلینیک و اول از همه برام آزمایش «ذخیره تخمدان نوشت» چیزی که دکترای قبلی انجام نداده بودن!!!!!! و نتیجه: ذخیره نزدیک به دو دهم!!!!!!!!!!! یعنی تقریبا هیچ!!!!!

بعد همون عکس رنگی قبلیمو گرفت و نگاه کرد و گفت لوله هات طولانی و پر پیج و خم هستن! 

برای شوهرم آزمایش تانل نوشت و نتیجه این‌بود که شکست دی آن ای خیلی بالاس و با این اسپرم بارداری اتفاق نمیفته

بله دوستان! بالاخره معلوم شد مشکلاتمون چی بوده! و ما بیش از سه سال بازیچه دست پزشک زنان و سونوگرافی های غیر متخصص شده بودیم 

گفتن چون سنت پایینه بعد از دو ماه ‌که شوهرت قرص خورد و مشکلش حل شد برات آی وی اف میکنیم و همین کار رو هم انجام دادم. البته نگفتم من کلینیک باروری اصفهان رفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا میدونه که چقدر اذیت شدم چون شب قبل از عمل باید آزمایش کرونا میدادیم و صبح قبل از عمل جواب دادن!!!!!! شوهرم مثثثثثثبت بود خودم منفی!!!! دیگه داشتم دیوونه میشدم! من با این ذخیره پایین که به زور شش تا فولیکول دارم و شاید آخرین شانسم باشه چرا باید حالا بخاطر یه کرونای مثبت شوهرم! عملم کنسل بشه!

2731

اینقدر التماس به دکتر کلانتر کردم تا بالاخره رضایت داد، از هشت صبح درد تخمک گذاریم شروع شد و تمام کارای قبل عملم خودم باید انجام میدادم چون شوهرمو راه نمیدادن! خلاصه یک ربع به دو عمل شدم.

خدا میدونه که چقدر اذیت شدم چون شب قبل از عمل باید آزمایش کرونا میدادیم و صبح قبل از عمل جواب دادن!! ...

عزیزم انقد واسه حرف دکترا خودتو اذیت نکن

گرده نخل ، خرنوب ، ژل رویال اینا برای تو و همسرت واجبه

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

وقتی داشتن بیهوشم میکردن از خدام بود زودتر بیهوش بشم ؛ از بس که اون روز سختی کشیده بودم و از پله ها بالا پایین رفته بودم و استرس کشیده بودم! خلاصه بیهوش شدم و وقتی ب هوش اومدم هنوز درست هشیار نبودم که شنیدم بهم گفتن«هیچ تخمکی نداشتی» زدم زیر گریه! اونقدر هم و هی گریه کردم که سه چهار تا پرستار و پرسنل دورم جمع شده بودن و سعی میکردن منو قانع کنم که اشتباه شنیدم چون هنوز درست ب هوش نیومده بودم! خلاصه بهم گفتن ما که اینجا متوجه نمیشیم چند تا تخمک داری! باید تو آزمایشگاه بررسی بشه! نگران نباش ! فردا زنگ بزن آزمایشگاه، بپرس

فرداش با هزار امید زنگ زدم آزمایشگاه، گفتن جمعه هست تعطیله!😥😥😥🥺🥺🥺 خدایا! یعنی چه!!!!!! پس چرا به من اینطوری گفتن؟! خلاصه صبر کردم تا شنبه و اونجا بود ک فهمیدم درست شنیده بودم و به مادرم هم که برای عمل خودشو رسونده بود گفته بودن همون روز که تخمکاش همه پوچ بود ولی اون دلش نیومده بود بهم بگه

2738
فرداش با هزار امید زنگ زدم آزمایشگاه، گفتن جمعه هست تعطیله!😥😥😥🥺🥺🥺 خدایا! یعنی چه!!!!!! پس چرا ...

آخی عزیزم. بمیرم الهی . هرچند داستان خودم هم کم از شما نداره .   

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

الهی چه دردی کشیدی 

خدا خودش کمکت کنه به حق علی

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

وای گلم اعصابم خورد شد منم 4ساله منتظرم سه روز پیش 5تا آزمایش سه روز قاعدگی انجام دادم امروز جواب میاد ذخیره تخمدان هم داخلش بود اعصابم ب هم ریخت خدایا نگاه ما منتظرا کن ..ولی بگم تو این 4سال واژ ینسموس ترس از نزدیکی داشتم الان یکم بهتر شدم ..ولی استرس بدنم داغون کرده ..هر ک بعد من ازدواج دومی ب دنیا آورده حامله هستن ای خدا کجاییی..حتی سن شون بیشتر من هستن فوری بدون هیچ دکتری خدا بهشون بچه داد ..من چیکار کنم ماها چیکار کنیم دا

2706