2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون چیکار کنم ؟😭

239 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

ازتون یه راهنمایی میخواستم. با کلی ذوق و شوق و امید یه پیج شال زدم با دوستام.

با ‌کلییییی وسواس در حالی که واقعا جنس خوب کم پیدا میشه یه سری شال که فکر کردیم همه پسنده و این روزا طرفدار زیاد داره انتخاب کردیم.

پیش خودمون گفتیم عیب نداره قیمت خریدشون بالاست به جاش با سود کمتر بفروشیم ولی جنس خوووب دست مشتری بدیم .هرکس ازمون بخره مشتری شه ولی اصلا اون چیزی که فک میکردیم نشد .شالایی که ما میدیم ۹۸ جاهای دیگه میدن ۱۶۰ _۱۷۰ ولی بازم فروش خودشونو دارن .ما با اینکه شالامون خیلی قیمت پایینتره نسبت به جاهای دیگه و سود خیلی کمی برا خودمون در نظر گرفتیم بازم فروشمون مثل جاهای دیگه نیست . بنظرتون دلیلش چیه؟ چیکار کنم که مشتری ها ببینن ما همون جنسو داریم کلی ارزون تر میدیم؟

(تبلیغم خیلییی گرونه اصلا از پسش بر نمیایم. هر استوری رو دارن یکی دو تومن میگیرن کم کم مام هرچی داشتیم جنس خریدیم)

شکل پیج و عکسایی ک میزارینم خیلی مهمه 

ک قشنگ باشه. با کیفیت باشه عکسا

میتونین از این مسابقه ها بزارین که مثلا پیجتونو استوری کنن بعد از 24 ساعت براتون اسکرین بگیرن بفرستن بین اینا قرعه کشی کنین یچیزی بدین بهشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار خب یکی دوتومن بدین حداقل 3000 تا فالوور بهتون اضافه میشه

آخه پیجی که ۳۰۰۰ تا فالور بهت اضافه کنه دو تومن نمیگیره حداقل ۸ _۹ تومن میگیره . فالور تنها داشتن با فالوری که ازت خرید کنن خیلی فرق داره .ما ۱۳ کا هستیم ولی خرید نمیکنن🤦‍♀️

2731
آخه پیجی که ۳۰۰۰ تا فالور بهت اضافه کنه دو تومن نمیگیره حداقل ۸ _۹ تومن میگیره . فالور تنها داشتن با ...

فک کردم فالووراتون کمه

با اینهمه فالوور ولی فروش کم مشکل از پیجتونه شاید 

پیجایی ک من میبینم سریع فروش میره میگ تموم شد . اینا عکساشون و جایی ک عکس میگیرن خیلی قشنگه  مشتری جذب میشه ب اینچیزا

فک کردم فالووراتون کمه با اینهمه فالوور ولی فروش کم مشکل از پیجتونه شاید  پیجایی ک من میبینم ...

ما واقعا همه راهیو انتخاب کردیم .حتی عکاسیامون توسط عکاس با دوربین حرفه ای انجام میشه🤦‍♀️

2738
عزيزم من قصد خريد دارم اينستا ندارم ميشه برام تو واتساپ بفرستين من بيينمشون ولي چيز شيك مبخوام 

۰۹۹۲۷۷۲۲۶۲۳ بیزحمت به این شماره تلگرام پیام بدین یا واتس اپ براتون بفرستم .❤

اصولن قیمت پایین باشه ملت فک میکنن فیکه یا جنسش خوب نیس

بــــر ثــانـیہ ظــهـور مـهــــدے صلــوات... اللهم صل علـی محـمد و آل محـمد و عجـل فرجـهـم   هفت شهرِ عشق را عطار گشت،،، ما هنوز اندر خمِ یک کوچه ایم
2706