2726
عنوان

هرماه چقد پس انداز کنار میزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2087 بازدید | 166 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خوب ولی خدایی با این گرونی خندم میگیره

یه کار دیگه‌م که میکنم اینه که همه خرجایی که میکنم رو مینویسم تو یه دفتر

بعد اون سمت دفتر چیزایی که میخوام رو مینویسم بعد اولویت بندی میکنم ... اینجوری میدونم چجوری خرج میکنم چیا واجبه بخرم چیا نه ...

کلا نوشتن معجزه میکنه 😍

2728
یه کار دیگه‌م که میکنم اینه که همه خرجایی که میکنم رو مینویسم ت یه دفتر بعد اون سمت دفتر چیزایی که ...

افرین منم اینکارو میکنم حتما.وقت نمازه التماس دعا دارم .

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...

با تاپیک اینجا میرم جلو

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

پس انداز🤔🤔

انقدر گرونی هست ک این کلمه برامون غریب شده

انقدر قسط و بدهی داریم ک ب فکر پس انداز نباشیم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
افرین .منم تازه شروع کردم البته ماهی بیشتر از ۱۵۰ نمیتونم

من پس اندازی ک بخاد زیر۱تومن باشه رو قبول ندارم..

چون ب هیچ دردی نمیخوره .وقتی یباربخای دکترزنان بری و بیای ۷۰۰.۸۰۰تومن خرجش میشه چطوربا۱۰۰تومن بخای پول پس اندازکنی؟!!!برام عجیبه 

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
پس انداز🤔🤔 انقدر گرونی هست ک این کلمه برامون غریب شده انقدر قسط و بدهی داریم ک ب فکر پس انداز نب ...

اره سخت شده .اما امید ب خودش باشه

والا پس انداز کردم تونستم 4 سال پیش یه مسکن مهر بخرم ..الانم اگه خرج و مخارج ساختمون  و خونه بزاره اجاره رو نگه دارم ماهی 150 برام میونه  

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!
من پس اندازی ک بخاد زیر۱تومن باشه رو قبول ندارم.. چون ب هیچ دردی نمیخوره .وقتی یباربخای دکترزنان بر ...

اره خب درسته اما اون صد تومن دویست تومن ی جایی بکار ادم‌میاد

من پس اندازی ک بخاد زیر۱تومن باشه رو قبول ندارم.. چون ب هیچ دردی نمیخوره .وقتی یباربخای دکترزنان بر ...

عزیزم میشه اینجا ی تاپیک داره با روزی ۶ هزار تومن هم پس انداز میکنن و هر سه ماه یبار یدونه سکه پارسیان میگیرت تاپیک دیگه هس ک هر چند وقت یبار طلا میخرن

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706