2726
عنوان

بچه ها سریع بیاید بگید چکار کنم

207 بازدید | 23 پست

من همیشه از یه داروخانه داروهامو میگریم یه جوررایی انگار دیگه میشناسنم دنباله یه قرص بودم بعد داروخونه ای شمارشو داد یه پسر جوونه گفت بهم زنگ بزن شمارتو داشته باشم  داروتو پیدا کردم بهت زنگ بزنم منم هیچی نگفتم حالا چکار کنم با شماره شوهرم زنگ بزنم ضایست یا با شماره خودم بزنم حس میکنم منظور داره نمیدونم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظرم حتما به همسرت بگو عزیزم اگه صلاح دید با گوشی همسرت بزنگ!! بعدا دردسر نشه برات. بعضیا بروشون میخندی فکر میکنن چه خبره. حتما دیده همش از اونجا خرید میکنی عاشق چسم و ابروشونی.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
چ لزومی داره اصلا تماس بگیرید چ با خط خودت چ با خط همسرت میگفتی مسیرم هست میام باز دلیلی نداره ک شما ...

شوهرم همش سرکاره منم دوتا بچه کوچیک دارم نمیتونم هی برم

به شوهرت بگو داروخونه شماره تماس خواستن اگه دارو رو گیر آوردن زنگ بزنن بعد با شماره شوهرت زنگ بزن.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
توباید شماره شوهرت بهش میدادی که بهونه دستش ندی که شماره خودش بهت بده میگفتی هروقت دارو پیدا کردی به ...

گفتم نه که بگه چقد این امله

شوهرم همش سرکاره منم دوتا بچه کوچیک دارم نمیتونم هی برم

هرداروخانه ای شماره ثابت داره بگیر تماس بگیر 

منم ی داروخانه اشنا هست همشون پسرن ولی شماره داروخاترو دارم تماس میگیرم چیزی بخوام

2706