2733
2734
عنوان

کم کاری تیرویید

118 بازدید | 27 پست

سلام.بچه ها من صبحا قبل صبحانه باید ۱دونه قرص بخورم بجز جمعه ها ولی همیشه سر زمان نمیخورم یه روز ساعت۶ میخورم یه روز ساعت ۱۰ اخه سخته از خواب بیدار شدن میخوام ببینم تاثییری داره یا باید سر نظم بخورم

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

بعد یکی این که کسی بود کم کادی تیروئید داشته بوده لیزرم کرده باشه خوب شده باشه؟

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید سر ساعت بخوری و تا یک ساعت بعدش هم چیزی نخوری

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2731
ساعتتو کوک کن تا سر ساعت بخوری عزیزم بعله خیلی خیلی تاثیر داره.

نمیدونستم اگ نتونم بعدش بیدار بشم صبحانه بخورم مهم نیست؟

بعد یکی این که کسی بود کم کادی تیروئید داشته بوده لیزرم کرده باشه خوب شده باشه؟

ارتباط لیزر با کم کاری تیرویید چیه؟ نفهمیدم واضح تر بگو 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

نه بابا چه ربطی به ساعت داره من همیشه نیم ساعت قبل صبحانه میخورم 

‏ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺩﻟﺪﺍﺭﯼ ﺩﺍﺩﻧﺸﻮﻥمثل ﺑﺎﺩﺑﺰﻥ زﻏﺎﻟﻪ,ﻫﺪﻓﺸﻮﻥ ﺧﻨﮏ ﺷﺪﻧﺖ ﻧﯿﺴﺖ,ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﺁﺗﯿﺸﺖ ﺑﯿﺸﺘربشه
2738
ارتباط لیزر با کم کاری تیرویید چیه؟ نفهمیدم واضح تر بگو 

میگن ک اگ تیروئید داشته باشی ولی زیر نظر دکتر قرصاتو مصرف نکنی نتیجه نمیده اگ هم نتیجه بده جلسات لیزرت بیشتره

نه بابا چه ربطی به ساعت داره من همیشه نیم ساعت قبل صبحانه میخورم 

اخه یکی بهم گفت خیلی مهمه سر ساعت قرصتو مصرف کنی

نه فقط باید نیم ساعت قبل صبحانه بخوری ...

تازه مامان من بعد خوردن قرص صبحونه میخوره بازم اثرمیکنه دارو

‏ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺩﻟﺪﺍﺭﯼ ﺩﺍﺩﻧﺸﻮﻥمثل ﺑﺎﺩﺑﺰﻥ زﻏﺎﻟﻪ,ﻫﺪﻓﺸﻮﻥ ﺧﻨﮏ ﺷﺪﻧﺖ ﻧﯿﺴﺖ,ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﺁﺗﯿﺸﺖ ﺑﯿﺸﺘربشه

من معمولا بین ساعت ۹ تا ۱۰میخورم نیم ساعت بعدم صبحانه

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
نه فقط باید نیم ساعت قبل صبحانه بخوری ... تازه مامان من بعد خوردن قرص صبحونه میخوره بازم اثرمیکنه د ...

اگ صبحانه نخورم چی بازم اثر داره

من معمولا بین ساعت ۹ تا ۱۰میخورم نیم ساعت بعدم صبحانه

یعنی شما هم متغاییره درسته من دیروز ۶ خوردم امروز۱۰ میترسم اثر نکنه

2706