2726

سلام 

اگه بخوام عنوانمو توضیح بدم 

منظورم اینه به نظرتون چطور میشه اگه به کسی توهینی کردیم البته فحش منظورم نیست منظورم اینه حرفی بزنی که به شخصیت طرف بربخوره مثلا به مردی بگی من یه رابطه رو به خاطر تو میخواستم یا تو فلان کارو به زور انجام دادیو تو منو فقط برای فلان چیز میخواستیو  ..... 😐😐 که توهین بزرگی هم باشه براش ... بعدم بهت بگه که مگه چیکارت کردم که اینطوری حرفاتو کوبوندی تو صورتم و من هیچ کاری رو زور نکرده بودم و .....( راستم بگه بیچاره 😑 )

خب حالا وقتی اون حرفا از ته دل نبوده باشه و بخوای جبران کنی چطور میشه جبران کرد حس میکنم توضیح زیادی و اضافه خوشایندش نیست اما چه کارایی و حرفایی ممکنه زخمشو ترمیم کنه 

و مثلا شما خودتون اگه همچین توهینی میشد بهتون چطور دلتون با طرف صاف میشد و از همه مهمتر اون فرد غریبه نیست از ادماییی هم هست که دوسش دارید و یقینا رهاش نمیکنید....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من با معذرت خواهی از طرف آدمی که دوسش دارم آروم میشم

من جای شما باشم ازش معذرت خواهی میکنم به روشی که دوس داره حتی شده بگم غلط کردم😆یه کادو هم میخریدم که از دلش دربیاد

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
در درجه اول بهترین کار اینه که رفتارتو درست کنی و دیگه تکرارش نکنی درجه دوم عذر خواهی

راستش برای تغییر در رفتارم خیلی فکر کردم و حتما انجام میدم به خودشم گفتم جبران میکنم و تغییر 

عذرخواهی هامو کردم البته کلا از عذرخواهی خوشش نمیاد بیشتر با تکرار نکردن موافقه همیشه میگه عذرخواهی نکن نمیخوام گرچه من پشیمونیمو نشون میدم 

اره اونکه خودم با توجه به شرایط میدونم که خیلی باید تلاش کنم خیلی و فعلا هرجور رفتاری رو ازش انتظار ...

محبت کن انتظار جبران نداشته  باش تا حرفای بدت از یادش بره

برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
والا اومدی عنوان رو توضیح بدی بدتر گیجمون کردی😕😕😕

خلاصش اینه من بهش گفتم تو زوری یه کاریو میکنیو انگار مثلا تو حرفام کلا یه هیولا ازش نشون دادم ...... و ینی به خاطر یه دعوایی که پیش اومد و میتونست بهتر حل شه من حرفای اینطوری خیلی بهش زدم بعدم اون لحظه رفتم و بعد خودم پیام دادم عذرخواهیو توضیح دادم 

ولی حس میکنم کمه باید تلاش بیشتری برای جبران بکنم 

من با معذرت خواهی از طرف آدمی که دوسش دارم آروم میشم من جای شما باشم ازش معذرت خواهی میکنم به روشی ...

معذرت خواهی کردم 😅 راستش خیلی خوشش نمیاد بیشتر دوس داره دیگه اون کار تکرار نشه ولی خواستم بدونم چجوری جبران کنم ..... غلط کردم واقعاااااا موندم توش 😐😅

بازم ممنون 😍

معذرت خواهی کردم 😅 راستش خیلی خوشش نمیاد بیشتر دوس داره دیگه اون کار تکرار نشه ولی خواستم بدونم چجو ...

بهش اطمینان بده تکرار نمیکنی

خواهش💚

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند