2737
2734
عنوان

با چنین عروسی چیکار باید کرد؟

814 بازدید | 68 پست

تا دلتون بخواد ادعای فهم و درک و مطالعه و کتابخوانی و... داره.. ولی ازون طرف اگر حتی از روی فراموشی و حواسپرتی یکی از ماها خلاف میلش رفتار کنه مثلا یادمون بره لایک بزنیم واسش یا کامنت تعریف و تمجید بزاریم واسش سریع استوری یا پست میزاره و توهین میکنه.. انقد اینکارو ادامه میده تا به مطلوبش برسه.. توهیناهش : بدجنس.. بی‌شعور.. بی شخصیت.. 😐😐😐.. یعنی من و خواهرام و مامانم هر موقع اینجور استوریای میزاره سریع می‌فهمیم که احتمالا ما یه چیزیو فراموش کردیم😶.. بعدم هی تو استوری اش میگه ای کاش با بعضیا هیچ نسبتی نداشتیم!!!! 😶شما بودین با چنین ادمی چ برخوردی میکردین.. آنفالو کنم بنظرتون؟!.. مامانم میگه آنفالو نکنین🤕🤕منم میگم آخه چقد توهین بشنویم... 

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂😂😂😂😂

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2738

بلاک 

تو اینستا انفالو😁

متنفرم از همچین ادمایی..تحملم نمیکنم زنداییم همچین بود بلاکش کردم حوصله داریا

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2706