2726
عنوان

اگه بچه دار نشم جدامیشم😔😔😔

475 بازدید | 25 پست

سلام تازه فهمیدم تنبلی تخمدان دار دکتر گفت شدیده 

سونورفتم فولیکول ۶بود روز ۹پریودی 

ی دوره لتزرول خوردم 

این سری برام متفورمین و کلموفین داد(ک پریود شدم بخورم )

ینی بااین شرایط من هیچوقت بچه دار نمیشم 

اگه نشم جدا میشم ازهمسرم 😔😔😔😔

الان برا هر دردی درمان هس مث قدیم نیس شمام مثبت فک کنید...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه بابا این که نازایی نیست من اصلا فولیکول نداشتم چی الا یه پسر دارم با قرس لتروکس سره یک ماه

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

من تنبلی داشتم کیست هم داشتم باردار شدم شما هم میشی انشاالله

حالا چرا جدا میشی؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بگو زندگیمو نمیخوام چرا دنبال بهانه میگردی

الان هزار راه هست همه هم میدونن تنبلی تخمدان مشکل حادی نیس برطرف میشه فقط ممکنه چند سال طول بکشه

تازه اونم نخوای ای وی اف هست 

ادم عاشق زندگیشو حفط میکنه نه اینکه برا همچین مسائلی جا بزنه

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

ورزش کن وزنت بیار پایین دمنوش گرم بخور استرس نداشته باش خوب میشی خدایی نکرده مریضی وحشتناکی نیست ک ناشکر نباش ۹۰ درصد خانوما تنبلی تخمدان دارن اینجوری همه باید طلاق میگرفتن خود منم داشتم همین کارارو کردم یکسال لب به سردیجات نزدم ماهی که استرس نداشتم خدا بهم بچه داد ،یکم روحیت ببر بالاتر یه وقت نگی پیش شوهرت 

شوهرم بچه دوست داره وقتی نتونم ب درخاست خودم جدامیشم

چند وقته اقدامی ؟ 

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2706