2733
2739
عنوان

توهم بوده یا دعام مستجاب شده؟؟؟؟

275 بازدید | 34 پست

چند شبه دارم قران میخونم و هی از خدا میخام بچمو تو خواب ببینم

۲۰هفتم

امروز صب بیدر شدم و گفتم خدایا پس چرا خوابشو نمیبینم

وقتی خوابیدم خابشو دیدم

۱ الی۲ ماهش بود قشنگ قیافش تو ذهنمه

حتی اسمشم تو خواب همونی بود ک قراره بزاریم

اینا از فکرو خیاله یا دعام مستجاب شده؟

پس خدا خیلی دوست داره که دعات مستجاب شده

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم دعا کن به شدت گرفتارم😔

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

ای جان حتما همونه. منم بچه اولمو حامله بودم خیلی دعا میکردم تو خواب ببینمش یبار دیدم بهم گف بذار بمونه یچی کم دارم ولی فلان روز میام. دقیق همون روز بدنیا اومد یچی کمی ک میگف ریه اش بود کامل نشده بود. کلی دردسر کشیدم. دعا کن فقط سر وقت بیاد اصرار ب زود اومدنش نکن آن شالله ک بچه ات سالم و تندرست بیاد بغلت این دوران زود میگذره البته برا مادرا سخت میگذره ب شیرینی بعدش می ارزه

بر منم دعا کن عزیزم خوش بحالت که این همه پاکی دعات مستجاب شده

من پاکم؟؟؟؟از من رو سیاه ترم مگه هست؟؟؟ولی من برات دعا میکنم چون دعای دیگران در حق ادم زودتر میگیره

2706