2737
2734

دوست شوهرم بهش گفتش اپتامیل میدم بهت قوطی 18تومن چون اشنامی خواستم ببینم خوبه اپتامیل بچه رو تپل میکنه یا لاغر؟؟

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

بیومیل شنیدم خوبه من ببلاک میدم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا به اسم نیست

بستگی داره چی بسازه به بچه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

آپتامیل به بچه من که نساخت همش بالا میورد ولی شنیدم خوبه. من ببلاک میدم سبکه 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
ببین بچه ایی هست ک بهش میافته ولی امتامیل عالیه

از چه نظر تپل میکنه؟

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
امپتامیل خوبه ولی گیر نمیاد 

معموليش پره که 18 تومنم عالیه چون روشون زده 31

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

اره 31،همه جا

آپتامیل عادی حدود۳۰ تومنه

اگه روش نوشته اپتامیل پپتی  یا ha , یا آپتامیل پپتی جونیور نوتریشیا بود نخر چون اینا برای کودکان خاص هستن مناسب بچه سالم نیستن و قیمت عادیشونم ۲۱تومنه

احتمالا از همونا داشته رو دستش مونده

نه ایرانیش که به درد نمیخور

پپتی جونیور خارجی

30 تومنه قیمتش

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2706